Free shipping on all orders is available for a limited time only. Offer is valid for 5-7 business day shipping within the 48 contiguous United States (excludes Alaska, Hawaii and U.S. Territories) for internet and phone orders only. Qualifying purchase amount includes merchandise only, does not include taxes, gift cards or previous purchases and must be met after any coupons or discount are applied.
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / TOPUKLU AYAKKABI / ABİYE AYAKKABI
Sırala:

Abiye Ayakkabı Modelleri | Topuklu Abiye

SİYAH GERÇEK SÜET NWVORETTA Topuklu Ayakkabı KIRMIZI GERÇEK SÜET NWVORETTA Topuklu Ayakkabı

NWVORETTA Abiye Ayakkabı

349,30TL 499,00TL
Nine West
PEMBE ALTIN SUNİ DERİ NWVALORIE3 Topuklu Ayakkabı GÜMÜŞ SUNİ DERİ NWVALORIE3 Topuklu Ayakkabı

NWVALORIE3 Abiye Ayakkabı

279,30TL 399,00TL
Nine West
SİYAH KUMAŞ NWRAINIZA2 Topuklu Ayakkabı

NWRAINIZA2 Abiye Ayakkabı

321,30TL 459,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK DERİ NW7ZOOPED Topuklu Ayakkabı

NW7ZOOPED Abiye Ayakkabı

265,30TL 379,00TL
Nine West
NATÜREL GERÇEK SÜET NW7ZOOPED Topuklu Ayakkabı

NW7ZOOPED Abiye Ayakkabı

265,30TL 379,00TL
Nine West
SİYAH SUNİ DERİ ALLCLEAR3O Topuklu Ayakkabı GÜMÜŞ SUNİ DERİ ALLCLEAR3O Topuklu Ayakkabı

ALLCLEAR3O Abiye Ayakkabı

230,30TL 329,00TL
Nine West
SİYAH KUMAŞ ARRIETTYO Topuklu Ayakkabı

ARRIETTYO Abiye Ayakkabı

230,30TL 329,00TL
Nine West
ALTIN SİMLİ NWELENAH3 Topuklu Ayakkabı NATÜREL SUNİ DERİ NWELENAH3 Topuklu Ayakkabı

NWELENAH3 Abiye Ayakkabı

300,30TL - 349,30TL 499,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK DERİ NWTRUSTME Topuklu Ayakkabı

NWTRUSTME Abiye Ayakkabı

300,30TL 429,00TL
Nine West
MOR GERÇEK SÜET NWTRUSTME Topuklu Ayakkabı NATÜREL GERÇEK SÜET NWTRUSTME Topuklu Ayakkabı KOYU YEŞİL GERÇEK SÜET NWTRUSTME Topuklu Ayakkabı

NWTRUSTME Abiye Ayakkabı

300,30TL 429,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK DERİ NWTERASA Topuklu Ayakkabı

NWTERASA Abiye Ayakkabı

279,30TL 399,00TL
Nine West
GRİ SUNİ DERİ NWPRENDA3 Topuklu Ayakkabı SİYAH SUNİ DERİ NWPRENDA3 Topuklu Ayakkabı

NWPRENDA3 Abiye Ayakkabı

300,30TL 429,00TL
Nine West
NATÜREL GERÇEK SÜET NWTERASA Topuklu Ayakkabı

NWTERASA Abiye Ayakkabı

279,30TL 399,00TL
Nine West
BORDO GERÇEK DERİ NWEVERAFTER Topuklu Ayakkabı

NWEVERAFTER Abiye Ayakkabı

300,30TL 429,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK SÜET NWEVERAFTER Topuklu Ayakkabı

NWEVERAFTER Abiye Ayakkabı

300,30TL 429,00TL
Nine West
LEOPAR TÜY DOKULU NWELENAH5 Topuklu Ayakkabı

NWELENAH5 Abiye Ayakkabı

349,30TL 499,00TL
Nine West
ALTIN GERÇEK DERİ NWTARAGON Topuklu Ayakkabı

NWTARAGON Abiye Ayakkabı

99,00TL 399,00TL
SİYAH/ALTIN GERÇEK SÜET NWUGOTTA Topuklu Ayakkabı

NWUGOTTA Abiye Ayakkabı

99,00TL 389,00TL
ALTIN SENTETİK 16YAKBARB3 Topuklu Ayakkabı

16YAKBARB3 Abiye Ayakkabı

119,00TL 399,00TL
ALTIN SİMLİ KUMAŞ 16YEAFROLIC2 Topuklu Ayakkabı SİYAH SİMLİ KUMAŞ 16YEAFROLIC2 Topuklu Ayakkabı

16YEAFROLIC2 Abiye Ayakkabı

119,00TL 399,00TL
ALTIN GERÇEK DERİ 16YEASAMENDRA Topuklu Ayakkabı

16YEASAMENDRA Abiye Ayakkabı

119,00TL 399,00TL
ALTIN SENTETİK NWTATIANA Topuklu Ayakkabı

NWTATIANA Abiye Ayakkabı

139,00TL 399,00TL
SİYAH SATEN NWCOMEAROUND2 Topuklu Ayakkabı

NWCOMEAROUND2 Abiye Ayakkabı

79,00TL 379,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ 15KNWTEATIME Topuklu Ayakkabı

15KNWTEATIME Abiye Ayakkabı

199,00TL 529,00TL

Gecenin Yıldızı Olmak

Tatlı bir telaştır abiye kombinlemek. Şık bir davete, değer verdiğimiz arkadaşlarımızın veya aile fertlerimizin nişan, düğün gibi kutlamalarına veya romantik, özel  bir geceye katılırken sadece kıyafet değiştirmez, adeta başka bir kişilik giyiniriz. İçimizde gizli kalan iddiayı, kadınsı tarafımızı ortaya koymak için eşsiz bir fırsattır abiye giyim. Ama aynı zamanda tatlı da olsa bir stres kaynağıdır. Abiye kıyafet giyilip geçilmez; süzülür, izlenir, mercek altına alınır, hakkında konuşulur da konuşulur. İster aile içinde yapılan ufak bir organizasyon olsun, ister binlerce insanın katıldığı bir davet, değişmeyen tek şey vardır, kadınların abiye kombinlerinin en ince ayrıntısına kadar kritik edileceği gerçeği. Ayakkabı bu noktada en büyük önemi taşıyan ayrıntıdır. Doğru abiye ayakkabı modeli giyilmemişse, oyunu kazanma şansınız yoktur! Ertesi gün ‘’O ayakkabıları nasıl da giymiş,’’ cümlesi kurulduğu anda konu kapanmıştır, bütün emekler boşa gitmiştir. Oysa ki abiye ayakkabı konusunda bilinçlenmek ve onları doğru kullanmak o kadar da zor değil. Modern modanın on yıllardır sağladığı bilgi birikimi abiye ayakkabıları doğru kombinlemek konusunda bize gerekli bilgileri sunuyor. İhtiyacımız olan tek şey biraz dikkat ve özen. Uygun modeli seçerek ve ufak bazı detayları doğru yorumlayarak, gecenin yıldızı haline gelebilirsiniz.Her ne kadar topuksuz modellere rastlasak da, topuklular abiye ayakkabı kategorisinin rakipsiz  hakimdir diyebiliriz.
Topuklu Abiye Ayakkabıyı Kombinlemek
Günlük ayakkabının açık burunlu ya da kapalı burunlu olması tamamen mevsimle bağlantılıdır. Abiye ayakkabıda ise mevsim ikinci kriterdir. Genelde özel davetlerin verildiği oteller ya da salonlar ince giyinmeye elverişli ısıtma sistemlerine sahiptir. Davete katılmadan önce gidilecek ortamı iyice araştırmak gerekir. Gerekirse davet mekanını veya davet sahibini aramaktan çekinmeyin.  Kapalı burunlu topuklu ayakkabılar duruş olarak daha ağır bir tarzı ifade eder. Uzun ve ağır bir elbise giyecekseniz kapalı burunlu ayakkabı tercih etmek daha uygun olur. Açık burunlu abiye ayakkabılar daha modern tarzda kıyafetler ve kısa elbiseler için çok uygundur. Davet açık havadaysa, çorap giyemeyeceğiniz için açık burunlu ayakkabılar tercih sebebi olacaktır. Bu durumda ayakkabıya uyum sağlaması için daha hafif kumaşlardan yapılmış kostümler kullanılmalıdır. Dekolteli ve askılı elbiseler için de açık ayakkabılar son derece uygundur. 
Yaşınız çok genç değilse, sivri burunlara öncelik verin. Yuvarlak burunlar, yumuşak ve ılımlı bir görünüm sağlar, gece kıyafetleri için ideal değildir. Yirmi yaşın altındaki bayanlar ise kloş ya da balon etek formunda bir kıyafeti yuvarlak burunlu bir abiye ayakkabı ile kombinleyerek, yaşlarına uygun, son derece sempatik bir görüntü oluşturabilirler.
Bilekten bantlı topuklular, çok şık gözükür ve yürürken emniyet sağlar. Bilekleri ince, bacak boyu uzun hanımlar kısa abiye elbiselerle rahatlıkla kullanabilirler. Eğer bilekleriniz kalınsa ve bacak boyunuz uzun değilse bu modelleri ancak etek boyunuz uzun ise tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Renk ve stil olarak kıyafetinizle kontrast oluşturmayı hedefleyin. Yani abiye kıyafetiniz canlı renklere, hareketli desenlere, taşlı ya da parıltılı detaylara sahipse, ayakkabınız bir o kadar düz ve sade olsun. Tam tersi, düz ve nötr bir elbise giyecekseniz, tüm iddianızı ayakkabınızda taşıyabilir, gösterişli modeller kullanabilirsiniz. Dore, lame ya da metalik abiye ayakkabılar gece ışığında oldukça hoş bir yansıma yaratarak size ayrı bir hava katacaktır.
İnce ve uzun topuklar abiye ayakkabıda çok şık gözükür, aksini kimse iddia edemez. Ama modada bazı kalıplar kırılalı çok uzun zaman oluyor. Günümüzce kalın topuklu hatta dolgu topuklu çok şık abiye ayakkabılara rastlayabilirsiniz. Kıyafetinizle bütünleyebildiğiniz sürece her topuk formunu kullanabilirsiniz. Eğer dolgu topuklu abiye ayakkabı kullanacaksanız kısa etek veya elbiseler tavsiyemizdir. Uzun elbiselerle dolgu topuklar çok hoş durmaz. Eğer çok uzun süre ayakta kalacağınız bir geceye katılacaksanız ve uzun bir elbise giyecekseniz alçak topuklu bir stilletto kullanabilirsiniz.
Topuklu Abiye Ayakkabı İle Yürümek
Abiye kıyafetlerle topuk kullanacağımız zaman, uzun ve iddialı gözükmek için en yüksek topuklara yöneliriz fakat alışık olmadığımız bir topuk boyunu kullanmak hiç istemediğimiz sonuçlara yol açabilir. Yalpalayarak yürümek veya rahat hareket edemediğimiz için bütün gece masaya çakılı kalmak istemeyiz. Bu yüzden gündelik hayatta giymeye alışık olduğumuz topuk boyundan maksimum 3 santim daha yüksek ayakkabılar ile geceye gitmeye özen gösterelim. Eğer hiç topuk kullanmayan bir bayansanız 3-4 cm.’i aşmayan alçak topuklar veya dolgu topuklar sizin için ideal olacaktır.
Topuklularınızla çok uzun süre ayakta kalmayın. Gece uzun sürebilir, gecenin sonunu problemsiz getirebilmek için ayaklarınızı tasarruflu kullanmalısınız. Her 20 dakikada bir yerinize oturduğunuzdan ve birkaç dakika ayaklarınızı dinlendirdiğinizden emin olun.Abiye topuklu ayakkabınızı, giymeden birkaç gün öncesinden başlamak üzere, evde 30 dakika boyunca prova ederek ayağınızı alıştırın. Eğer evde kullanırken tabanda herhangi bir rahatsızlık hissederseniz tabanlık kullanmayı düşünün.Yürürken dik durun, bu ağırlığınızın ayaklarınızda orantılı olarak dağılmasını ve herhangi bir noktaya yoğunlaşan bir baskı oluşmamasını sağlayacaktır.Rahat edeceğiniz hızda yürüyün. Unutmayın abiye bir kıyafet giyiyorsunuz, buna uygun zarif hareketler ve jestlerle kendinizi taşıyın.
Yürürken vücudunuzu sıkmayın. Özellikle kollarınızı sıkmadığınızdan, rahat ve doğal bir ritimle hareket ettiklerinden emin olun. Portföy çantanız kollarınıza konsantre olmanıza yardımcı olacaktır.Önemli bir geceye hazırlanırken, ayak bakımı kadar egzersizi de planınıza ekleyin. Uzun topuklar üzerinde durmak kondisyon işidir. Güçlü ve esnek bacak kasları, topuklu ayakkabı üzerinde durma performansınızı artıracaktır. Yoga veya pilates hareketleri uygulayarak bacaklarınızı güçlendirebilir ve hareket kabiliyetini artırabilirsiniz.