Free shipping on all orders is available for a limited time only. Offer is valid for 5-7 business day shipping within the 48 contiguous United States (excludes Alaska, Hawaii and U.S. Territories) for internet and phone orders only. Qualifying purchase amount includes merchandise only, does not include taxes, gift cards or previous purchases and must be met after any coupons or discount are applied.
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
2016 YAZ
Nine West / Spor Ayakkabı / ESTRAVELLACE
GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı
GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-1 GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-2 GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-3 GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-4 GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-5 GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Günlük Spor Ayakkabı-6

Estravellace Gümüş Kumaş Ve Gerçek Deri

ŞİMDİ 129,00 TL
ÖNCE 329,00 TL
RENK SEÇ:
GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ
 129,00 TL
GÜMÜŞ KUMAŞ ve GERÇEK DERİ ESTRAVELLACE Spor Ayakkabı
BEDEN SEÇ: Beden Tablosu
5 5 6 6 5 7 7 5 8 8 5 9 10
Adet:
SINIRLI STOK
BEDEN SEÇİNİZ.
 
Açıklama
-
Üstündeki dantel detayıyla oldukça şık bir görünüme sahip Travellace spor terlik giydiğiniz en rahat ayakkabı olacak. Üstelik bu terlik yıkanabilir. Havanı tabanı sayesinde gün boyu rahatlık sağlar. Kumaş ve gerçek deri üst yüzeye sahip.
DÜZ
Style Kod: 25017593-6JI
TESLİMAT & İADE-DEĞİŞİM
+
Nine West Beden Tablosu