Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / BOT / DÜZ BOT
Sırala:

Düz Bot Modelleri

SİYAH KUMAŞ NW7OCCHAVE2 Bot

NW7OCCHAVE2 Düz Bot

241,00TL 689,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWTANIT Bot

NWTANIT Düz Bot

262,00TL 749,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWTANIT Bot

NWTANIT Düz Bot

262,00TL 749,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWINK Bot

NWINK Düz Bot

299,00TL 709,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWDEAN Bot

NWDEAN Düz Bot

299,00TL 709,00TL
SİYAH KUMAŞ AKYAMURA2 Bot KAHVE KUMAŞ AKYAMURA2 Bot

AKYAMURA2 Düz Bot

299,00TL 709,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWZALBION Bot KAHVE GERÇEK DERİ NWZALBION Bot

NWZALBION Düz Bot

248,00TL 709,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWVPRETTY Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWVPRETTY Bot

NWVPRETTY Düz Bot

289,00TL 689,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWZOPA Bot

NWZOPA Düz Bot

241,00TL 689,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWOLAIDE Bot TABA GERÇEK DERİ NWOLAIDE Bot

NWOLAIDE Düz Bot

228,00TL 649,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWQUAMIR Bot

NWQUAMIR Düz Bot

299,00TL 709,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWIANTHE Bot

NWIANTHE Düz Bot

348,00TL 709,00TL
GÜMÜŞ KUMAŞ NWURAZZA2 Bot SİYAH KUMAŞ NWURAZZA2 Bot

NWURAZZA2 Düz Bot

299,00TL 719,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWANTCLIFF Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWANTCLIFF Bot

NWANTCLIFF Düz Bot

227,00TL 649,00TL
KAHVE/NATÜREL MULTİ PLASTİK NWXIA3 Bot LACİVERT/YEŞİL MULTİ PLASTİK NWXIA3 Bot BORDO PLASTİK NWXIA3 Bot SİYAH PLASTİK NWXIA3 Bot

NWXIA3 Düz Bot

159,00TL 499,00TL
SİYAH GERÇEK NUBUK NWWILLA Bot

NWWILLA Düz Bot

262,00TL 749,00TL
GRİ GERÇEK NUBUK NWWILLA Bot

NWWILLA Düz Bot

262,00TL 749,00TL
KAHVE/NATÜREL GERÇEK DERİ VE SÜET NWORYNNE Bot SİYAH GERÇEK DERİ VE SÜET NWORYNNE Bot

NWORYNNE Düz Bot

429,00TL 889,00TL
KAHVE GERÇEK DERİ NWLENORE Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWLENORE Bot

NWLENORE Düz Bot

241,00TL 689,00TL
VİZON GERÇEK SÜET NWLAYITOUT Bot

NWLAYITOUT Düz Bot

241,00TL 689,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWLAYITOUT Bot KAHVE GERÇEK DERİ NWLAYITOUT Bot

NWLAYITOUT Düz Bot

241,00TL 689,00TL
GRİ GERÇEK SÜET NWBEDELIAH Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWBEDELIAH Bot TABA GERÇEK SÜET NWBEDELIAH Bot

NWBEDELIAH Düz Bot

259,00TL 789,00TL
TABA GERÇEK DERİ NWARCTIC Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWARCTIC Bot KOYU GRİ GERÇEK DERİ NWARCTIC Bot

NWARCTIC Düz Bot

252,00TL 719,00TL
KOYU GRİ GERÇEK DERİ NWBUNKER Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWBUNKER Bot

NWBUNKER Düz Bot

220,00TL 629,00TL

Kışın Vazgeçilmezi Düz Bot ve Bootie Modelleri

Kışın şıklığı, sıcaklığı ve rahatlığı...
Soğuk havalar, yağmur ve hatta belki kar. İtiraf edelim, kışın giyinmenin zahmetli bir yanı var. Yani kendimizi hem soğuktan korumak, hem de şık bir kombin yapmak, bazen zor olabiliyor. İyi ki botlar var. Onlar olmasa o soğuk kış günlerinde ne yapardık?
Özellikle çalışan ve hava koşulları ne olursa olsun, her sabah evden çıkması gereken kadınlardansak, soğuğa direnmenin bir de rahat edebilmek gibi bir fonksiyonu olmalı. İşte düz botlar, tam da bunun için var. Kalın giysilerin altına giyebileceğimiz, şehrin hareketli ritmine kolayca ayak uydurabileceğimiz, harika ürünler onlar. Her kadının ayakkabı dolabında mutlaka bir kaç çift bulunur. Peki, bu düz botlar nasıl kombinlenir?
Düz botların kombin seçenekleri...
Moda akımlarını yakından takip eden kadınlar bilir. Maskulen tarz son yılların en popüler tarzlarından biri. Özellikle iş hayatının yoğun koşuşturmacası içerisinde fikirleri kadar stilini de konuşturmak isteyen kadınlar için ideal giyim tarzlarından biri. Güçlü, sade, iddialı ve aynı zamanda şık. Belli dönemlerde bazen geri plana çekilse de, hiçbir zaman demode olmayan, hatta çoğu dönem en çok tercih edilen tarzlardan biri olarak ön plana çıkan maskulen tarz, kısıtlı bir alanı varmış gibi görünse de aslında çok geniş bir kombin ağına sahip bulunuyor. Gömlekler, balıkçı kazaklar, dar kalıp pantolonlar, ceketler, montlar, yelekler, kalıplı etekler... Her birinin bu tarzın içinde ayrı bir yeri var.
Maskulen tarz, aynı zamanda bir kurtarıcı. Modacıların kadınlara verdiği en önemli tüyolardan biri, eğer o gün kombin yapmakta zorlanırlarsa, maskulen tarzın her zaman her ortamda onlara en iyi eşlik edecek tarz olduğu. Üstelik her yaştan kadının kendi stiline göre yorumlamasına da son derece açık. Dilerseniz, en klasik maskulen tarzı deneyebilir, dilerseniz de sevdiğiniz aksesuarlarla tamamen kendinize has maskulen kombini yapabilirsiniz. Her şekilde şık, güçlü ve iddialı görüneceksiniz.
İşte böyle kombinler, altlarına da en az kendileri kadar güçlü ve şık ayakkabılara gereksinim duyar. Tam da bu noktada botlar ya da moda tabirle ‘bootie’ler en önemli seçenek olarak beliyorlar. Elbette bu tarzla topuklu bot modellerini de seçebilirsiniz. Ancak biraz da rahatınıza düşkünseniz biz size düz bot modellerini de tavsiye ederiz. Maskulen tarz ile kullanacağınız düz botların seçimini, giysilerinizin klasiklik ölçütüne göre yapabilirsiniz. Botların deri, mat deri, rugan, süet gibi seçeneklerinin yanı sıra, değişik taban seçenekleri de var, biliyorsunuz. Üstelik üzerlerinde kullanılan aksesuarlara göre, daha klasik ya da daha spor görünebiliyorlar.
Botların düz modelleriyle en uyumlu tarzlardan biri de ‘salaş’ olarak tanımlayabileceğimiz tarzdır. Bol ve dökümlü bir kazak, ya da bir tişörtün üzerine alabileceğiniz dökümlü bir hırka, altına giyebileceğiniz dar paça pantolonlarla, son dönemin en konforlusu taytlarla ve hatta bol eteklerle harika bir salaş tarz yaratabilirsiniz. Bu tarzın en güzel yanlarından biri de aksesuarlar konusunda bize epeyce geniş bir yelpazede özgürlük tanıyor olması. ‘Salaş’ tarzınızı minik ve sade aksesuarlarla tamamlayabileceğiniz gibi, büyük, gösterişli, renkli aksesuarlar kullanarak da renklendirebilirsiniz.
Hele bir de bu kombini düz botlarla kombine ederseniz, ortaya son derece özgüvenli, şık ve sizin için de müthiş rahat bir kombin çıkarabilirsiniz. Kadınların moda dünyasında tüm kuralları alt üst ettiği bu dönemde, belki de asla sarsamayacağımız bir kural var ki, o da kendimizi üzerimizdeki tarza ait hissetmemiz gerektiği. İşte bu tarz ve düz bot modelleri insanın kendini en kolay ait hissedeceği tarz olarak ön plana çıkıyor.
Düz botların bize verdiği duygu yalnız rahatlık değil. O aynı zamanda özgüven de demek. Onu giyen kadının iyi görünmek için kendisini illa belli kalıplara bağlı kalmak zorunda hissetmemesi demek. Dar paça pantolonunun altına dümdüz bir ‘bootie’ giyerek de, bastığı yeri sarsabilen kadınlar var oldukça, moda da, modacılar da daha özgürler şu hayatta.
Peki botlarımızı neye göre seçelim?
Elbette göz zevkimiz çok önemli. Ancak biz düz botları biraz da rahat etmek için seçmiyor muyuz? Hem ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunu her zaman hatırlamakta yarar var. Ayaklarınızın ne ölçüde doğru botların içinde olduğu, yalnız ayaklarınızı değil, tüm omurganızı ilgilendiren bir konu. Bu bakımdan, özellikle uzun süreli kullandığınız her türlü ayakkabıyı güvendiğiniz yerlerden almaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.Taban, burada en belirgin kriterlerden ilki. Şimdi botların yumuşak pedli tabanları var. Bu tabanlar sayesinde hem siz bütün gün ayağınızdan çıkarmasanız bile rahat etmiş oluyorsunuz, hem de vücut ağırlığınız omurganız üzerinde dengeli dağılıyor.
Botlarınızın konç yüksekliği de önemli. Botunuzun bu konç yüksekliği dikkate alınarak tasarlanmış olması daha da önemli. Eğer ayak bileğinizden yukarı yükselen bir konç esnek değilse mesela, onu kullanmak acı verici olabilir. Bu yüzden, bilek kısmı ustaca tasarlanmış ‘bootie’ler sizin için hem daha konforlu hem de daha sağlıklı olacaktır.Botlarını fermuarlı, bağcıklı, ya da yanları lastikli modellerden seçebilirsiniz. Hangisinin kullanımı sizin için daha konforluysa onu tercih etmenizi öneriniz. Eğer gün içinde hareketliyseniz, yürümeyi seviyorsanız, esnek tabanlı kadın botlar sizin için daha konforlu olacaktır.
Elbette hava koşullarına göre seçim yapmak da çok çok önemli. Malum, kış mevsiminin de kendi içinde bir küçük iklim dağılımı var. Ayaklarınızı ekstra sıcak tutacak modeller, karlı günlerde en sevdiğiniz botlarınız olurken, normal bir kış günü için fazla olabilir. Bu yüzden tavsiyemiz, buna göre bir kaç model seçmeniz yönünde olacaktır. Çünkü stil sahibi bir kadın olarak ılık bahar günlerinde bile kombininizi tamamlamak için bot giymek isteyebilirsiniz.