Free shipping on all orders is available for a limited time only. Offer is valid for 5-7 business day shipping within the 48 contiguous United States (excludes Alaska, Hawaii and U.S. Territories) for internet and phone orders only. Qualifying purchase amount includes merchandise only, does not include taxes, gift cards or previous purchases and must be met after any coupons or discount are applied.
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI
Sırala:

Kadın Ayakkabı Modelleri

NATÜREL KUMAŞ NW7SIGNMEUP2 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH KUMAŞ NW7SIGNMEUP2 Babet & Düz Ayakkabı

NW7SIGNMEUP2 Babet & Düz Ayakkabı

125,00TL 249,00TL
LEOPAR KADİFE NWONLEE2 Babet & Düz Ayakkabı

NWONLEE2 Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL 279,00TL
SİYAH SUNİ DERİ NWGIOVEDI3 Babet & Düz Ayakkabı

NWGIOVEDI3 Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL 199,00TL
KIRMIZI GERÇEK SÜET NWSIGNMEUP Babet & Düz Ayakkabı SİYAH GERÇEK SÜET NWSIGNMEUP Babet & Düz Ayakkabı

NWSIGNMEUP Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL 279,00TL
GRİ GERÇEK SÜET SHEARLUCKO Babet & Düz Ayakkabı SİYAH GERÇEK SÜET SHEARLUCKO Babet & Düz Ayakkabı

SHEARLUCKO Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL - 169,00TL 279,00TL
GRİ GERÇEK SÜET NWONLEE Babet & Düz Ayakkabı BORDO GERÇEK SÜET NWONLEE Babet & Düz Ayakkabı LACİVERT GERÇEK SÜET NWONLEE Babet & Düz Ayakkabı

NWONLEE Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL 279,00TL
BORDO KADİFE NWGIOVEDI2 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH KADİFE NWGIOVEDI2 Babet & Düz Ayakkabı

NWGIOVEDI2 Babet & Düz Ayakkabı

139,00TL 199,00TL
NATÜREL SUNİ DERİ NWANASTAGIA3 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH SUNİ DERİ NWANASTAGIA3 Babet & Düz Ayakkabı

NWANASTAGIA3 Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
SİYAH KUMAŞ GIANNA2O Topuklu Ayakkabı

GIANNA2O Topuklu Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
BORDO SENTETİK NWAMBER3 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH/GRİ SENTETİK VE KUMAŞ NWAMBER3 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH SENTETİK NWAMBER3 Babet & Düz Ayakkabı

NWAMBER3 Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL - 179,00TL 299,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NW7MIRACLE Topuklu Ayakkabı

NW7MIRACLE Topuklu Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NW7GLADIUS Topuklu Ayakkabı

NW7GLADIUS Topuklu Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
SİYAH KUMAŞ AKLAVON2 Babet & Düz Ayakkabı GRİ MULTİ KUMAŞ AKLAVON2 Babet & Düz Ayakkabı LACİVERT KUMAŞ AKLAVON2 Babet & Düz Ayakkabı

AKLAVON2 Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL - 209,00TL 299,00TL
LACİVERT KUMAŞ AK7ABANDONE2 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH KUMAŞ AK7ABANDONE2 Babet & Düz Ayakkabı

AK7ABANDONE2 Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL - 199,00TL 299,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ AK7INSURE Babet & Düz Ayakkabı

AK7INSURE Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
LEOPAR KUMAŞ AK7INSURE2 Babet & Düz Ayakkabı

AK7INSURE2 Babet & Düz Ayakkabı

149,00TL 299,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NW7PAYNTER Sandalet

NW7PAYNTER Sandalet

149,00TL 299,00TL
KAHVE GERÇEK DERİ NWBIGDIPPER Babet & Düz Ayakkabı

NWBIGDIPPER Babet & Düz Ayakkabı

159,00TL 399,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ 16KNWBIGDIPPER Babet & Düz Ayakkabı

16KNWBIGDIPPER Babet & Düz Ayakkabı

159,00TL 399,00TL
KOYU GRİ GERÇEK DERİ NWANTONECIA Babet & Düz Ayakkabı BORDO GERÇEK DERİ NWANTONECIA Babet & Düz Ayakkabı

NWANTONECIA Babet & Düz Ayakkabı

159,00TL 379,00TL
KURŞUN GERÇEK DERİ NWANTONECIA Babet & Düz Ayakkabı

NWANTONECIA Babet & Düz Ayakkabı

159,00TL 379,00TL
LACİVERT/BORDO GERÇEK SÜET NWLINEAR Babet & Düz Ayakkabı SİYAH/HAKİ GERÇEK SÜET NWLINEAR Babet & Düz Ayakkabı

NWLINEAR Babet & Düz Ayakkabı

165,00TL 329,00TL
VİZON SUNİ DERİ NWKRISTAL3 Topuklu Ayakkabı SİYAH SUNİ DERİ NWKRISTAL3 Topuklu Ayakkabı

NWKRISTAL3 Topuklu Ayakkabı

165,00TL 329,00TL
NATÜREL SUNİ DERİ NWXALAN3 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH SUNİ DERİ NWXALAN3 Babet & Düz Ayakkabı

NWXALAN3 Babet & Düz Ayakkabı

165,00TL 329,00TL

Ayakkabı Kulübü’nün İlk Kuralı!

Acaba bir Ayakkabı Kulübü kursak ilk kuralımız ne olurdu? Biz size söyleyelim. Bir kadına, kesinlikle ve kesinlikle kaç ayakkabısı olduğunu sormamak ve bir ayakkabıbeğendiğinde? İhtiyacın var mı? sorusunu yöneltmemektir! Eğri oturup, doğru konuşalım, kadın ayakkabısı sayıyla, ihtiyaçla değerlendirilebilecek bir konu değil. Tabi ki ayakkabının fonksiyonel yönü demevcut ama ayakkabı giyerken tek amacımız ayaklarımızı korumak ve rahat yürümek olsaydı, bunca tasarımcı, bunca marka, bunca çeşit, bunca model hayatımızda olmazdıdeğil mi? Aslında kadın ayakkabı çeşitlerine şöyle genel bir bakış atmak dahi aslında hayatımızda ne kadar çok ve farklı ayakkabıya ihtiyacımız olduğunu hatırlamaya yeter. 

Sunduklarımızın arasında Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri, Abiye Ayakkabı Modelleri ve Platform Ayakkabı Modelleri var. Bütün Topuklu Ayakkabı Modelleri hakkında aşağıda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Modellerine Göre Kadın Ayakkabılar:

Abiye Modeller- Düğün, kokteyl, parti, açılış gibi farklı konseptlerde etkinliklere katılırken giyilen abiye kıyafetler şüphesiz ki özel bir ayakkabıseçimi gerektirir. Abiye giyimde genelde yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilir. Yaşa ve giyilecek elbise modeline göre topuk boylarıdeğişkenlik gösterebilir. Eğer uzun bir elbise giyiyorsanız kapalı burunlu bir ayakkabı giyebilirsiniz ve topuk boyu dilediğiniz uzunlukta olabilir. Uzun elbise ile çok iddialı platform topuk boyu kullanabilirsiniz.  Eğer kısa bir elbise giyiyorsanız çok abartılı topuk boyundan kaçınmanızı öneririz. Eğer yaşınız genç ise, mezuniyet balosu gibi bir etkinliğe katılıyorsanız dolgu topuklu ayakkabılar tam size göre.

Babet Modeller- Yaz kış kullanabilme imkanı, rahatlığı, şıklığı ve saklarken az yer kaplamasıbabet ayakkabı modellerinin kadınlar tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Babetleri yuvarlak burundan, sivri burunlara, deriden süete kadar bin bir çeşitte bulabilirsiniz. Babet modellerini pantolonlarla, mini veya maksi eteklerle, elbiselerle, kısacası aklınıza gelen her kombinle kullanabilirsiniz. Yaz ve bahar ayları için önü açık babet, alternatif bir görünüm yaratmak için bağcıklı babet kullanabilirsiniz.

Botlar- Kadın ayakkabı modelleri kış aylarında botların hakimiyeti altındadır. Hem formal, hem casual şık hem spor giyimde botlara yer var. Bazen aynı botu farklı kombinlerle birbirine tezat oluşturacak ortamlarda kullanabiliriz. Topuklu botları işe giderken takım elbisemizle gönül rahatlığı ile giyebiliriz. Eğer kaliteli bir bot seçtiysek yüksek topuk boyuna bakmaksızın saatlerce hiçbir rahatsızlık duymadan yürüyebiliriz. Botlarda deri her zaman birinci tercih olsa da süet de yarattığışıklık ile kadınların en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yerini alır.

Günlük Modeller- Bu kategoride kullanabileceğiz çeşitler mevsimine göre, hatta günün hava koşullarına göre değişiklik gösterir. Babet ve loafer modelleri mevsimlik olarak kullanabilir, rahatlık açısından asla pişman olmayacağınız gibi son derece modern ve şık görünebilirsiniz. BağcıklıOxford modelleri yine günlük giyimde hem pantolon hem de eteklerle kullanabilirsiniz. Kış aylarında, soğuk, yağmurlu ve karlı havalarda botlar veya çizmeler imdadınıza yetişecektir. Günlük kadın ayakkabı dendiğinde illa ki topuksuz düz ayakkabıları düşünmeniz gerekmiyor. Kısa topuklu veya  dolgu topuklu ayakkabılar uzun süre ayakta duracak olduğunuz günlerde dahi sizi oldukça rahat ettirebilir. Yaz aylarında ise sandaletleri ve şık terlikleri günlük olarak rahatça kullanabilirsiniz. 

Renklerine Göre Kadın Ayakkabılar: 

Klasik siyah bir stiletto sahibi olmayan kadın sayısının çok yüksek olduğunu sanmıyoruz. Veya siyah bir bot. Veya siyah bir açık ayakkabı. Ana fikri anladınız. Siyah elbette alternatifsiz, yeri sarsılmaz, klasik bir renk. Ama kabul edin ki farklılaşmak da gerekiyor, yoksa tüm kadınlar bir noktadan sonra aynı gözükmeye başlardı. Siyahı kahverengi ve lacivert takip ediyor. Her iki rengin de kurumsal hayatta kabul gören renkler olduğuna ve oldukça şık durduğuna şüphe yok. Üstelik siyah renk bazı ayakkabı modellerinin tasarımını tam olarak göstermezken kahverengi ve lacivert renklerde detayların daha fazla görünürlük kazanması mümkün. Fakat renk konusunda bu klasiklerle kısıtlı kalmayın. Renk paletinden bulunan her renk, ayakkabılarda kullanılabilir. Zaman zaman 2-3 renk aynı ayakkabıda kullanılabilir, desen kullanımı ile alternatif şıklık yaratılabilir.

Abiye modellerde renk konusunda çok daha iddialı olabilirsiniz. Lame, dore, bronz gibi renkler oldukça albenili bir görüntü sağlayarak ışıkları üzerinize çekebilir. Kırmızı renk de eğer kıyafetinize uyuyorsa oldukça iddialı bir görünüm yaratmak için vazgeçilmez bir alternatiftir. Kırmızı ayakkabıgeçmişte daha abiye, ağır bir görüntü çağrıştırsa da günümüzde bu önyargı kırılmışve günlük giyimde de rahatlıkla kullanılır olmuştur. Fakat kırmızı ayakkabı kullanıyorsanız seçeceğiniz kıyafetin renklerinin daha doğal, sade olmasını tavsiye ederiz.

AyakkabıSeçimi İçin İpuçları:

Ayakkabı seçerken çift kişilikli olmakta fayda var. Bu ne mi demek oluyor? Şöyle ki, ayakkabıda hem güvenlik hem macera aramak bizim hakkımız. Ve hayatımızda aslında her türlü ayakkabıya yer var. Düz klasik siyah bir topuklu ayakkabının hayat kurtarıcılığını kimse reddedemez. Veya nötr renkte bir babet modelin hemen hemen her kıyafete ve her duruma uyum sağlayacağı bir sır değildir. Bunlar tabi ki hayatımızda yer alacak. Klasik ayakkabıların en iyisine, en sağlamına, en kalitelisine tabi ki sahip olacağız. Ama hayat sadece klasiklerle geçmez, bunu da bilmemiz gerekir. Modacılar  bize sürekli yenilikler, yaratıcı tasarımlar sunuyorlar. Her sezon, hem renk hem stil olarak o zamana kadar hiç görmediğimiz modellerle karşılaşıyoruz. Ayakkabıların hayatımızdaki anlamının sadece fonksiyon olmadığını yazımızın başında belirtmiştik. Farklı renklere, yaratıcı modellere yönelmeniz hayatınıza renk katacaktır. Trend modelleri kendi tarzınızla yorumlayıp moda zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Ayakkabıseçiminden bir diğer önemli konu ayak sağlığıdır. Topuklu ayakkabıların hayatımızda büyük yer kapladığı bir gerçek. Kalitesiz ayakkabı pahalıya mal olur, bunu unutmayın. Ayağınızı rahatsız edecek ucuz bir ayakkabıyı birkaç kereden sonra giymenize imkan kalmayacaktır dolayısı ile çok ucuza satın alsanız dahi paranız boşuna gidecektir. Bu yüzden satın alma seçimi yaparken mutlaka tanınan, güvenilen markalara öncelik vermeniziöneririz. Kalite her zaman pahalı olmak zorunda değildir, çok uygun fiyatlara da oldukça kaliteli modeller bulmanız mümkündür.