Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI
Sırala:

Kadın Ayakkabı Modelleri

EKRU GERÇEK DERİ NWFARFALLA Sandalet

NWFARFALLA Dolgu Topuklu Sandalet

99,00TL 569,00TL
GÜMÜŞ SUNİ DERİ NWABAY3 Babet & Düz Ayakkabı

NWABAY3

99,00TL 469,00TL
METALİK AÇIK MAVİ GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı METALİK PEMBE GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı METALİK TURKUAZ GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı

NWABAY

99,00TL - 119,00TL 469,00TL
DENİM KUMAŞ NWONLEE7 Babet & Düz Ayakkabı

NWONLEE7

99,00TL 399,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWGRONIGEN Sandalet SİYAH GERÇEK DERİ NWGRONIGEN Sandalet

NWGRONIGEN Dolgu Topuklu Sandalet

99,00TL 569,00TL
KAHVE GERÇEK DERİ NWDARCELLE Sandalet

NWDARCELLE Düz Sandalet

99,00TL 429,00TL
TURUNCU MULTİ SATEN NW7SOEASY2 Babet & Düz Ayakkabı

NW7SOEASY2

99,00TL 399,00TL
TURUNCU MULTİ SATEN NWHALENIA2 Topuklu Ayakkabı

NWHALENIA2 Dolgu Topuklu Ayakkabı

99,00TL 499,00TL
BEYAZ SENTETİK NWHALENIA3 Topuklu Ayakkabı SİYAH SENTETİK NWHALENIA3 Topuklu Ayakkabı

NWHALENIA3 Dolgu Topuklu Ayakkabı

99,00TL 499,00TL
TURUNCU MULTİ SATEN NWTYLER2 Topuklu Ayakkabı

NWTYLER2 Platform Ayakkabı

99,00TL 539,00TL
PEMBE/TURUNCU MULTİ KUMAŞ NWUNAH7 Sandalet

NWUNAH7 Düz Sandalet

99,00TL 469,00TL
NATÜREL SUNİ DERİ NWMYKELA3 Topuklu Ayakkabı SİYAH SUNİ DERİ NWMYKELA3 Topuklu Ayakkabı

NWMYKELA3 Sivri Burun Ayakkabı

99,00TL 499,00TL
NATÜREL KUMAŞ NW7SIGNMEUP2 Babet & Düz Ayakkabı SİYAH KUMAŞ NW7SIGNMEUP2 Babet & Düz Ayakkabı

NW7SIGNMEUP2

99,00TL 329,00TL
ALTIN GERÇEK DERİ NWXALAN Babet & Düz Ayakkabı KURŞUN GERÇEK DERİ NWXALAN Babet & Düz Ayakkabı

NWXALAN

99,00TL 469,00TL
NATÜREL SUNİ DERİ NWADELPHINE3 Babet & Düz Ayakkabı

NWADELPHINE3

99,00TL 499,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWADELPHINE Babet & Düz Ayakkabı

NWADELPHINE

99,00TL 499,00TL
NATÜREL SUNİ DERİ NWANASTAGIA3 Babet & Düz Ayakkabı

NWANASTAGIA3

99,00TL 399,00TL
NATÜREL SÜET NWSEABROOK Babet & Düz Ayakkabı

NWSEABROOK

99,00TL 429,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET JANELO Topuklu Ayakkabı

JANELO Burnu Açık Topuklu

99,00TL 469,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWELENAH Topuklu Ayakkabı

NWELENAH

99,00TL 569,00TL
TABA GERÇEK DERİ JANEL3O Topuklu Ayakkabı

JANEL3O Burnu Açık Topuklu

99,00TL 469,00TL
KIRMIZI/YEŞİL/BEYAZ KUMAŞ NWSPEAKUP7 Babet & Düz Ayakkabı

NWSPEAKUP7

99,00TL 399,00TL
KREM GERÇEK SÜET NWMARIE Babet & Düz Ayakkabı

NWMARIE

99,00TL 399,00TL
SİYAH KUMAŞ ve GERÇEK DERİ FAROUT2O Babet & Düz Ayakkabı

FAROUT2O

99,00TL 329,00TL

Ayakkabı Kulübü’nün İlk Kuralı!

Acaba bir Ayakkabı Kulübü kursak ilk kuralımız ne olurdu? Biz size söyleyelim. Bir kadına, kesinlikle ve kesinlikle kaç ayakkabısı olduğunu sormamak ve bir ayakkabı beğendiğinde İhtiyacın var mı? sorusunu yöneltmemektir! Eğri oturup, doğru konuşalım, kadın ayakkabısı sayıyla, ihtiyaçla değerlendirilebilecek bir konu değil. Tabi ki ayakkabının fonksiyonel yönü de mevcut ama ayakkabı giyerken tek amacımız ayaklarımızı korumak ve rahat yürümek olsaydı, bunca tasarımcı, bunca marka, bunca çeşit, bunca model hayatımızda olmazdı değil mi? Aslında kadın ayakkabı çeşitlerine şöyle genel bir bakış atmak dahi aslında hayatımızda ne kadar çok ve farklı ayakkabıya ihtiyacımız olduğunu hatırlamaya yeter. 

Sunduklarımızın arasında Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri, Abiye Ayakkabı Modelleri ve Platform Ayakkabı Modelleri var. Bütün Topuklu Ayakkabı Modelleri hakkında aşağıda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Modellerine Göre Kadın Ayakkabılar:

Abiye Modeller- Düğün, kokteyl, parti, açılış gibi farklı konseptlerde etkinliklere katılırken giyilen abiye kıyafetler şüphesiz ki özel bir ayakkabıseçimi gerektirir. Abiye giyimde genelde yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilir. Yaşa ve giyilecek elbise modeline göre topuk boylarıdeğişkenlik gösterebilir. Eğer uzun bir elbise giyiyorsanız kapalı burunlu bir ayakkabı giyebilirsiniz ve topuk boyu dilediğiniz uzunlukta olabilir. Uzun elbise ile çok iddialı platform topuk boyu kullanabilirsiniz.  Eğer kısa bir elbise giyiyorsanız çok abartılı topuk boyundan kaçınmanızı öneririz. Eğer yaşınız genç ise, mezuniyet balosu gibi bir etkinliğe katılıyorsanız dolgu topuklu ayakkabılar tam size göre.

Babet Modeller- Yaz kış kullanabilme imkanı, rahatlığı, şıklığı ve saklarken az yer kaplamasıbabet ayakkabı modellerinin kadınlar tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Babetleri yuvarlak burundan, sivri burunlara, deriden süete kadar bin bir çeşitte bulabilirsiniz. Babet modellerini pantolonlarla, mini veya maksi eteklerle, elbiselerle, kısacası aklınıza gelen her kombinle kullanabilirsiniz. Yaz ve bahar ayları için önü açık babet, alternatif bir görünüm yaratmak için bağcıklı babet kullanabilirsiniz.

Botlar- Kadın ayakkabı modelleri kış aylarında botların hakimiyeti altındadır. Hem formal, hem casual şık hem spor giyimde botlara yer var. Bazen aynı botu farklı kombinlerle birbirine tezat oluşturacak ortamlarda kullanabiliriz. Topuklu botları işe giderken takım elbisemizle gönül rahatlığı ile giyebiliriz. Eğer kaliteli bir bot seçtiysek yüksek topuk boyuna bakmaksızın saatlerce hiçbir rahatsızlık duymadan yürüyebiliriz. Botlarda deri her zaman birinci tercih olsa da süet de yarattığışıklık ile kadınların en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yerini alır.

Günlük Modeller- Bu kategoride kullanabileceğiz çeşitler mevsimine göre, hatta günün hava koşullarına göre değişiklik gösterir. Babet ve loafer modelleri mevsimlik olarak kullanabilir, rahatlık açısından asla pişman olmayacağınız gibi son derece modern ve şık görünebilirsiniz. BağcıklıOxford modelleri yine günlük giyimde hem pantolon hem de eteklerle kullanabilirsiniz. Kış aylarında, soğuk, yağmurlu ve karlı havalarda botlar veya çizmeler imdadınıza yetişecektir. Günlük kadın ayakkabı dendiğinde illa ki topuksuz düz ayakkabıları düşünmeniz gerekmiyor. Kısa topuklu veya  dolgu topuklu ayakkabılar uzun süre ayakta duracak olduğunuz günlerde dahi sizi oldukça rahat ettirebilir. Yaz aylarında ise sandaletleri ve şık terlikleri günlük olarak rahatça kullanabilirsiniz. 

Renklerine Göre Kadın Ayakkabılar: 

Klasik siyah bir stiletto sahibi olmayan kadın sayısının çok yüksek olduğunu sanmıyoruz. Veya siyah bir bot. Veya siyah bir açık ayakkabı. Ana fikri anladınız. Siyah elbette alternatifsiz, yeri sarsılmaz, klasik bir renk. Ama kabul edin ki farklılaşmak da gerekiyor, yoksa tüm kadınlar bir noktadan sonra aynı gözükmeye başlardı. Siyahı kahverengi ve lacivert takip ediyor. Her iki rengin de kurumsal hayatta kabul gören renkler olduğuna ve oldukça şık durduğuna şüphe yok. Üstelik siyah renk bazı ayakkabı modellerinin tasarımını tam olarak göstermezken kahverengi ve lacivert renklerde detayların daha fazla görünürlük kazanması mümkün. Fakat renk konusunda bu klasiklerle kısıtlı kalmayın. Renk paletinden bulunan her renk, ayakkabılarda kullanılabilir. Zaman zaman 2-3 renk aynı ayakkabıda kullanılabilir, desen kullanımı ile alternatif şıklık yaratılabilir.

Abiye modellerde renk konusunda çok daha iddialı olabilirsiniz. Lame, dore, bronz gibi renkler oldukça albenili bir görüntü sağlayarak ışıkları üzerinize çekebilir. Kırmızı renk de eğer kıyafetinize uyuyorsa oldukça iddialı bir görünüm yaratmak için vazgeçilmez bir alternatiftir. Kırmızı ayakkabıgeçmişte daha abiye, ağır bir görüntü çağrıştırsa da günümüzde bu önyargı kırılmışve günlük giyimde de rahatlıkla kullanılır olmuştur. Fakat kırmızı ayakkabı kullanıyorsanız seçeceğiniz kıyafetin renklerinin daha doğal, sade olmasını tavsiye ederiz.

AyakkabıSeçimi İçin İpuçları:

Ayakkabı seçerken çift kişilikli olmakta fayda var. Bu ne mi demek oluyor? Şöyle ki, ayakkabıda hem güvenlik hem macera aramak bizim hakkımız. Ve hayatımızda aslında her türlü ayakkabıya yer var. Düz klasik siyah bir topuklu ayakkabının hayat kurtarıcılığını kimse reddedemez. Veya nötr renkte bir babet modelin hemen hemen her kıyafete ve her duruma uyum sağlayacağı bir sır değildir. Bunlar tabi ki hayatımızda yer alacak. Klasik ayakkabıların en iyisine, en sağlamına, en kalitelisine tabi ki sahip olacağız. Ama hayat sadece klasiklerle geçmez, bunu da bilmemiz gerekir. Modacılar  bize sürekli yenilikler, yaratıcı tasarımlar sunuyorlar. Her sezon, hem renk hem stil olarak o zamana kadar hiç görmediğimiz modellerle karşılaşıyoruz. Ayakkabıların hayatımızdaki anlamının sadece fonksiyon olmadığını yazımızın başında belirtmiştik. Farklı renklere, yaratıcı modellere yönelmeniz hayatınıza renk katacaktır. Trend modelleri kendi tarzınızla yorumlayıp moda zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Ayakkabıseçiminden bir diğer önemli konu ayak sağlığıdır. Topuklu ayakkabıların hayatımızda büyük yer kapladığı bir gerçek. Kalitesiz ayakkabı pahalıya mal olur, bunu unutmayın. Ayağınızı rahatsız edecek ucuz bir ayakkabıyı birkaç kereden sonra giymenize imkan kalmayacaktır dolayısı ile çok ucuza satın alsanız dahi paranız boşuna gidecektir. Bu yüzden satın alma seçimi yaparken mutlaka tanınan, güvenilen markalara öncelik vermeniziöneririz. Kalite her zaman pahalı olmak zorunda değildir, çok uygun fiyatlara da oldukça kaliteli modeller bulmanız mümkündür.