Free shipping on all orders is available for a limited time only. Offer is valid for 5-7 business day shipping within the 48 contiguous United States (excludes Alaska, Hawaii and U.S. Territories) for internet and phone orders only. Qualifying purchase amount includes merchandise only, does not include taxes, gift cards or previous purchases and must be met after any coupons or discount are applied.
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI
Sırala:

Kadın Ayakkabı Modelleri

METALİK AÇIK MAVİ GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı METALİK PEMBE GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı METALİK TURKUAZ GERÇEK DERİ NWABAY Babet & Düz Ayakkabı

NWABAY

329,00TL 469,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWEVADNE Topuklu Ayakkabı NATÜREL GERÇEK DERİ NWEVADNE Topuklu Ayakkabı

NWEVADNE Dolgu Topuklu Ayakkabı

349,00TL 499,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWFAUNA Topuklu Ayakkabı SİYAH GERÇEK DERİ NWFAUNA Topuklu Ayakkabı GRİ GERÇEK DERİ NWFAUNA Topuklu Ayakkabı

NWFAUNA Arkası Açık

349,00TL 499,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWOMLIT Babet & Düz Ayakkabı SİYAH GERÇEK DERİ NWOMLIT Babet & Düz Ayakkabı

NWOMLIT

349,00TL 499,00TL
GRİ GERÇEK SÜET NWSCHULL Babet & Düz Ayakkabı AÇIK PEMBE GERÇEK SÜET NWSCHULL Babet & Düz Ayakkabı

NWSCHULL

349,00TL 499,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWTARLY Topuklu Ayakkabı AÇIK PEMBE GERÇEK SÜET NWTARLY Topuklu Ayakkabı LACİVERT GERÇEK SÜET NWTARLY Topuklu Ayakkabı

NWTARLY Arkası Açık

349,00TL 499,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWBRYNLEE Sandalet SİYAH GERÇEK DERİ NWBRYNLEE Sandalet

NWBRYNLEE Topuklu Sandalet

359,00TL 519,00TL
GRİ SENTETİK NWCASSIDY Topuklu Ayakkabı NATÜREL SENTETİK NWCASSIDY Topuklu Ayakkabı

NWCASSIDY Orta Boy Topuk

359,00TL 519,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWCASSIDY Topuklu Ayakkabı

NWCASSIDY Orta Boy Topuk

359,00TL 519,00TL
LACİVERT SENTETİK NWSOLIS3 Topuklu Ayakkabı GRİ SENTETİK NWSOLIS3 Topuklu Ayakkabı

NWSOLIS3 Sivri Burun Ayakkabı

359,00TL 519,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWSOLIS Topuklu Ayakkabı

NWSOLIS Sivri Burun Ayakkabı

359,00TL 519,00TL
GRİ GERÇEK DERİ NWTHALIAH Topuklu Ayakkabı SİYAH GERÇEK DERİ NWTHALIAH Topuklu Ayakkabı NATÜREL GERÇEK DERİ NWTHALIAH Topuklu Ayakkabı

NWTHALIAH Sivri Burun Ayakkabı

359,00TL 519,00TL
AÇIK PEMBE GERÇEK SÜET NWANDREA Topuklu Ayakkabı SİYAH GERÇEK SÜET NWANDREA Topuklu Ayakkabı GRİ GERÇEK SÜET NWANDREA Topuklu Ayakkabı

NWANDREA Arkası Açık

379,00TL 549,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWRIZZAH Sandalet

NWRIZZAH Düz Sandalet

379,00TL 549,00TL
PEMBE GERÇEK SÜET NWRIZZAH Sandalet

NWRIZZAH Düz Sandalet

379,00TL 549,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWTYLER3 Topuklu Ayakkabı

NWTYLER3 Platform Ayakkabı

379,00TL 539,00TL
AÇIK PEMBE GERÇEK SÜET NWTYLER Topuklu Ayakkabı

NWTYLER Platform Ayakkabı

379,00TL 539,00TL
SİYAH NUBUK NWCANARY Sandalet NATÜREL NUBUK NWCANARY Sandalet

NWCANARY Dolgu Topuklu Sandalet

399,00TL 569,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWHOWELLA Topuklu Ayakkabı SİYAH GERÇEK DERİ NWHOWELLA Topuklu Ayakkabı

NWHOWELLA

399,00TL 569,00TL
NATÜREL GERÇEK SÜET NWHYPATIA Topuklu Ayakkabı SİYAH GERÇEK SÜET NWHYPATIA Topuklu Ayakkabı

NWHYPATIA Orta Boy Topuk

399,00TL 569,00TL
NATÜREL KUMAŞ NWNURU2 Sandalet SİYAH KUMAŞ NWNURU2 Sandalet

NWNURU2 Topuklu Sandalet

399,00TL 569,00TL
NATÜREL GERÇEK SÜET NWGWENIAH Sandalet SİYAH GERÇEK SÜET NWGWENIAH Sandalet

NWGWENIAH Topuklu Sandalet

429,00TL 619,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWMAYA Sandalet

NWMAYA Abiye Sandalet

429,00TL 619,00TL
PEMBE GERÇEK SÜET NWMAYA Sandalet

NWMAYA Abiye Sandalet

429,00TL 619,00TL

Ayakkabı Kulübü’nün İlk Kuralı!

Acaba bir Ayakkabı Kulübü kursak ilk kuralımız ne olurdu? Biz size söyleyelim. Bir kadına, kesinlikle ve kesinlikle kaç ayakkabısı olduğunu sormamak ve bir ayakkabıbeğendiğinde? İhtiyacın var mı? sorusunu yöneltmemektir! Eğri oturup, doğru konuşalım, kadın ayakkabısı sayıyla, ihtiyaçla değerlendirilebilecek bir konu değil. Tabi ki ayakkabının fonksiyonel yönü demevcut ama ayakkabı giyerken tek amacımız ayaklarımızı korumak ve rahat yürümek olsaydı, bunca tasarımcı, bunca marka, bunca çeşit, bunca model hayatımızda olmazdıdeğil mi? Aslında kadın ayakkabı çeşitlerine şöyle genel bir bakış atmak dahi aslında hayatımızda ne kadar çok ve farklı ayakkabıya ihtiyacımız olduğunu hatırlamaya yeter. 

Sunduklarımızın arasında Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri, Abiye Ayakkabı Modelleri ve Platform Ayakkabı Modelleri var. Bütün Topuklu Ayakkabı Modelleri hakkında aşağıda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Modellerine Göre Kadın Ayakkabılar:

Abiye Modeller- Düğün, kokteyl, parti, açılış gibi farklı konseptlerde etkinliklere katılırken giyilen abiye kıyafetler şüphesiz ki özel bir ayakkabıseçimi gerektirir. Abiye giyimde genelde yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilir. Yaşa ve giyilecek elbise modeline göre topuk boylarıdeğişkenlik gösterebilir. Eğer uzun bir elbise giyiyorsanız kapalı burunlu bir ayakkabı giyebilirsiniz ve topuk boyu dilediğiniz uzunlukta olabilir. Uzun elbise ile çok iddialı platform topuk boyu kullanabilirsiniz.  Eğer kısa bir elbise giyiyorsanız çok abartılı topuk boyundan kaçınmanızı öneririz. Eğer yaşınız genç ise, mezuniyet balosu gibi bir etkinliğe katılıyorsanız dolgu topuklu ayakkabılar tam size göre.

Babet Modeller- Yaz kış kullanabilme imkanı, rahatlığı, şıklığı ve saklarken az yer kaplamasıbabet ayakkabı modellerinin kadınlar tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Babetleri yuvarlak burundan, sivri burunlara, deriden süete kadar bin bir çeşitte bulabilirsiniz. Babet modellerini pantolonlarla, mini veya maksi eteklerle, elbiselerle, kısacası aklınıza gelen her kombinle kullanabilirsiniz. Yaz ve bahar ayları için önü açık babet, alternatif bir görünüm yaratmak için bağcıklı babet kullanabilirsiniz.

Botlar- Kadın ayakkabı modelleri kış aylarında botların hakimiyeti altındadır. Hem formal, hem casual şık hem spor giyimde botlara yer var. Bazen aynı botu farklı kombinlerle birbirine tezat oluşturacak ortamlarda kullanabiliriz. Topuklu botları işe giderken takım elbisemizle gönül rahatlığı ile giyebiliriz. Eğer kaliteli bir bot seçtiysek yüksek topuk boyuna bakmaksızın saatlerce hiçbir rahatsızlık duymadan yürüyebiliriz. Botlarda deri her zaman birinci tercih olsa da süet de yarattığışıklık ile kadınların en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yerini alır.

Günlük Modeller- Bu kategoride kullanabileceğiz çeşitler mevsimine göre, hatta günün hava koşullarına göre değişiklik gösterir. Babet ve loafer modelleri mevsimlik olarak kullanabilir, rahatlık açısından asla pişman olmayacağınız gibi son derece modern ve şık görünebilirsiniz. BağcıklıOxford modelleri yine günlük giyimde hem pantolon hem de eteklerle kullanabilirsiniz. Kış aylarında, soğuk, yağmurlu ve karlı havalarda botlar veya çizmeler imdadınıza yetişecektir. Günlük kadın ayakkabı dendiğinde illa ki topuksuz düz ayakkabıları düşünmeniz gerekmiyor. Kısa topuklu veya  dolgu topuklu ayakkabılar uzun süre ayakta duracak olduğunuz günlerde dahi sizi oldukça rahat ettirebilir. Yaz aylarında ise sandaletleri ve şık terlikleri günlük olarak rahatça kullanabilirsiniz. 

Renklerine Göre Kadın Ayakkabılar: 

Klasik siyah bir stiletto sahibi olmayan kadın sayısının çok yüksek olduğunu sanmıyoruz. Veya siyah bir bot. Veya siyah bir açık ayakkabı. Ana fikri anladınız. Siyah elbette alternatifsiz, yeri sarsılmaz, klasik bir renk. Ama kabul edin ki farklılaşmak da gerekiyor, yoksa tüm kadınlar bir noktadan sonra aynı gözükmeye başlardı. Siyahı kahverengi ve lacivert takip ediyor. Her iki rengin de kurumsal hayatta kabul gören renkler olduğuna ve oldukça şık durduğuna şüphe yok. Üstelik siyah renk bazı ayakkabı modellerinin tasarımını tam olarak göstermezken kahverengi ve lacivert renklerde detayların daha fazla görünürlük kazanması mümkün. Fakat renk konusunda bu klasiklerle kısıtlı kalmayın. Renk paletinden bulunan her renk, ayakkabılarda kullanılabilir. Zaman zaman 2-3 renk aynı ayakkabıda kullanılabilir, desen kullanımı ile alternatif şıklık yaratılabilir.

Abiye modellerde renk konusunda çok daha iddialı olabilirsiniz. Lame, dore, bronz gibi renkler oldukça albenili bir görüntü sağlayarak ışıkları üzerinize çekebilir. Kırmızı renk de eğer kıyafetinize uyuyorsa oldukça iddialı bir görünüm yaratmak için vazgeçilmez bir alternatiftir. Kırmızı ayakkabıgeçmişte daha abiye, ağır bir görüntü çağrıştırsa da günümüzde bu önyargı kırılmışve günlük giyimde de rahatlıkla kullanılır olmuştur. Fakat kırmızı ayakkabı kullanıyorsanız seçeceğiniz kıyafetin renklerinin daha doğal, sade olmasını tavsiye ederiz.

AyakkabıSeçimi İçin İpuçları:

Ayakkabı seçerken çift kişilikli olmakta fayda var. Bu ne mi demek oluyor? Şöyle ki, ayakkabıda hem güvenlik hem macera aramak bizim hakkımız. Ve hayatımızda aslında her türlü ayakkabıya yer var. Düz klasik siyah bir topuklu ayakkabının hayat kurtarıcılığını kimse reddedemez. Veya nötr renkte bir babet modelin hemen hemen her kıyafete ve her duruma uyum sağlayacağı bir sır değildir. Bunlar tabi ki hayatımızda yer alacak. Klasik ayakkabıların en iyisine, en sağlamına, en kalitelisine tabi ki sahip olacağız. Ama hayat sadece klasiklerle geçmez, bunu da bilmemiz gerekir. Modacılar  bize sürekli yenilikler, yaratıcı tasarımlar sunuyorlar. Her sezon, hem renk hem stil olarak o zamana kadar hiç görmediğimiz modellerle karşılaşıyoruz. Ayakkabıların hayatımızdaki anlamının sadece fonksiyon olmadığını yazımızın başında belirtmiştik. Farklı renklere, yaratıcı modellere yönelmeniz hayatınıza renk katacaktır. Trend modelleri kendi tarzınızla yorumlayıp moda zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Ayakkabıseçiminden bir diğer önemli konu ayak sağlığıdır. Topuklu ayakkabıların hayatımızda büyük yer kapladığı bir gerçek. Kalitesiz ayakkabı pahalıya mal olur, bunu unutmayın. Ayağınızı rahatsız edecek ucuz bir ayakkabıyı birkaç kereden sonra giymenize imkan kalmayacaktır dolayısı ile çok ucuza satın alsanız dahi paranız boşuna gidecektir. Bu yüzden satın alma seçimi yaparken mutlaka tanınan, güvenilen markalara öncelik vermeniziöneririz. Kalite her zaman pahalı olmak zorunda değildir, çok uygun fiyatlara da oldukça kaliteli modeller bulmanız mümkündür.