Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / SANDALET
Sırala:

Sandalet Modelleri | Kadın Sandaletler

SİYAH SATEN NWMIMOSINA2 Sandalet

NWMIMOSINA2 Sandalet

329,00TL 599,00TL
GÜMÜŞ SENTETİK NWMIMOSINA3 Sandalet

NWMIMOSINA3 Sandalet

329,00TL 599,00TL
SİYAH SATEN NWJULIANDER2 Sandalet AÇIK PEMBE SATEN NWJULIANDER2 Sandalet

NWJULIANDER2 Sandalet

329,00TL 599,00TL
LACİVERT GERÇEK SÜET NWAARONITA Sandalet

NWAARONITA Sandalet

329,00TL 599,00TL
NATÜREL/SİYAH KUMAŞ ve SÜET NWCUVERMA2 Sandalet SİYAH KUMAŞ ve SÜET NWCUVERMA2 Sandalet

NWCUVERMA2 Sandalet

329,00TL 599,00TL
BORDO KADİFE NWKREWL2 Sandalet

NWKREWL2 Sandalet

210,00TL 599,00TL
GÜMÜŞ GERÇEK DERİ AKLORRIE Sandalet

AKLORRIE Sandalet

203,00TL 579,00TL
ALTIN SENTETİK NWMOREN3 Sandalet GÜMÜŞ SENTETİK NWMOREN3 Sandalet

NWMOREN3 Sandalet

210,00TL - 252,00TL 599,00TL
SİYAH TAŞLI ve SATEN NWMANA12 Sandalet

NWMANA12 Sandalet

339,00TL 599,00TL
GÜMÜŞ TAŞLI ve GERÇEK DERİ NWMANA11 Sandalet ALTIN TAŞLI ve GERÇEK DERİ NWMANA11 Sandalet

NWMANA11 Sandalet

339,00TL 599,00TL
SİYAH KADİFE AKLORRIE2 Sandalet

AKLORRIE2 Sandalet

203,00TL 579,00TL
BORDO KADİFE NWKELSO Sandalet

NWKELSO Sandalet

210,00TL 599,00TL
NATÜREL KADİFE ve SUNİ DERİ NWMANA14 Sandalet LACİVERT KADİFE ve SUNİ DERİ NWMANA14 Sandalet

NWMANA14 Sandalet

289,00TL 599,00TL
NATÜREL KADİFE NWKELSO2 Sandalet LACİVERT KADİFE NWKELSO2 Sandalet

NWKELSO2 Sandalet

210,00TL 599,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWJULIJA Sandalet

NWJULIJA Sandalet

210,00TL 599,00TL
KIRMIZI GERÇEK SÜET NWJULIJA Sandalet NATÜREL GERÇEK SÜET NWJULIJA Sandalet

NWJULIJA Sandalet

210,00TL 599,00TL
GÜMÜŞ GERÇEK DERİ NWCAEMELINA Sandalet PEMBE ALTIN GERÇEK DERİ NWCAEMELINA Sandalet

NWCAEMELINA Sandalet

229,00TL 649,00TL
KIRMIZI SENTETİK NWCARNATION3 Sandalet SİYAH SENTETİK NWCARNATION3 Sandalet

NWCARNATION3 Sandalet

199,00TL 579,00TL
KIRMIZI GERÇEK DERİ NWMANA Sandalet

NWMANA Sandalet

229,00TL 599,00TL
ALTIN SENTETİK NWVIDAH3 Sandalet

NWVIDAH3 Sandalet

210,00TL 599,00TL
EKRU SATEN NWVIDAH2 Sandalet

NWVIDAH2 Sandalet

210,00TL 599,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWVIDAH Sandalet

NWVIDAH Sandalet

210,00TL 599,00TL
ALTIN KUMAŞ ve SENTETİK NWCARLY3 Sandalet SİYAH KUMAŞ ve SENTETİK NWCARLY3 Sandalet

NWCARLY3 Sandalet

199,00TL 579,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWCRUZETO Sandalet NATÜREL GERÇEK DERİ NWCRUZETO Sandalet

NWCRUZETO Sandalet

229,00TL 599,00TL

Yaz Aylarının Tadı Sandaletle Çıkar!

 

Yaz ayları geldi mi hafifler, açılır, saçılırız; çok daha uçucu, çok daha aktif, çok daha olumlu hissederiz. Yaz aylarında kadınlar renklerle gözümüzü okşar, desenlerle bize enerji aşılar, güzellikleri ile bize ilham olurlar. Doğayla bütünleşme, hayatı olduğu gibi kabul etme, anın tadını çıkarma, anılar oluşturma zamanıdır yazlar. Göz açıp kapayıncaya kadar geçer yaz mevsimi. Öyle uzun uzadıya düşünmeye, tereddütlerle anı ertelemeye gelmez. Sıcaktan bizi zaman zaman bunaltan güneş bir bakarsanız artık uzakta, bir bakarsanız günler kısalmış, bir bakarsanız sonbahar esintisi tenimizi ürpertmeye başlamış bile. O yüzden yaz hayatı yakalamaktır, belki de soğuk havalarda içimizi ısıtacak hatırları dolu dizgin yaşama aylarıdır.

Hayatı yakalamak dediğimizde, tabi ki kılığımız kıyafetimiz de buna uygun olmalı. Yazın giyim tarzımızı belirleyen etken sadece sıcaklar değil, aynı zamanda bu enerjik ruh halimiz, bu maceraperest tavrımız, bu hevesli yaklaşımımızdır. Uçuş uçuş etekler, tiril tiril şortlar, üzerimizde hiç yokmuş gibi hissettiren incecik elbiseler altına en çok yakışan ayakkabı tabi ki sandalettir. Sandalet açık olması, ayağımızı terletmemesi, nemi emmesi gibi fiziksel faydalarından çok daha ötesini vaat eder bize. Yazın bizi bekleyen her maceraya kolayca yetişebilmemizi hiçbir kısıtlama olmadan rahatça hareket etmemizi sağlar sandaletler. Sandalet modellerini her yaz istisnasız trendy kılan da bu maceraperest tavrıdır.

Kadın ayakkabı kategorisinde yaz aylarında sandalete rakip olmak zordur. Sandalet modelleri, birbirinden farklı çeşitleri ile her yaz sezonu kadınların beğenisine sunulur ve her daim trend olmayı başarır. Tabi ki sandalet çok geniş bir kategori. Birçok farklı sandalet çeşidinden bahsetmek mümkün. Yaz döneminde hemen hemen her ortamda giyebileceğimiz sandalet alternatifi bulmamız mümkün. Eğer ki yazlık ayakkabı almayı düşünüyorsanız sandalet modellerini gözden geçirmekte fayda var. Şimdi gelin bu modellerin neler olduğuna yakından bakalım.

Parmak Arası Sandaletler- En trend modeller arasında yer alır. Doğru çifti bulduğunuz takdirde ayağınızda ayakkabı olduğunu unutmanız işten bile değildir. Rahatlığı açısından sıklıkla tercih edilseler de orantısız ayak yapısına sahip bayanlar için çok uygun olmayabilir.


Bantlı Sandaletler- En klasik sandalet modelleri arasında yer alır. Ön tarafında geniş bir bant yer alır. Her tipte ayağa sahip olan bayan tarafından rahatlıkla giyilebilir. Rengine ve stiline göre gündüz de gece de kullanılabilir. Topuklu sandalet modelleri arasında da en sık rastlananlar bantlı olanlardır. Rahat olduğu kadar, değişik desen ve stillerde bulunabildiği için tercih edilirler.

Bağcıklı Sandaletler- Oldukça trendy olan bir tarzdır. Ön tarafından bağcıklar bulunur ve bu bağcıklar ayarlanabilir şekilde bağlanabilir. Farklı bağlama stilleri uygulayarak hareket yaratmak mümkündür. Eteklerle ve elbiselerle kullanarak oldukça şık kombinler yaratabilir, alternatif görünümler sağlayabilirsiniz.

Gladyatör Sandaletler- Bir diğer popüler sandalet modelidir. Bacağı saran ve yukarı doğru uzanan şeritler bu modeli tanımlayan özelliktir. Bu modelin ön tarafı parmak arası olabildiği gibi bantlı da olabilir. Şortlarla, elbiselerle, eteklerle kullanılabilir. Bacağı sardığı için daha çok ince ve orantılı baldırlara sahip bayanlar için uygundur. Eğer baldırlarınız vücudunuza göre kalın ise bu modelden uzak durmanızı tavsiye ederiz çünkü kalın olan bölgenize vurgu yapacak ve söz konusu bölgeyi olduğundan iri gösterecektir.

Topuklu Sandaletler- Her ne kadar sandalet dendiğinde daha çok düz modeller aklımıza gelse de topuklu sandaletler çok beğenilen ve aslında tahmin edilenden çok daha sık kullanılan modellerdir. Bu modellerde daha çok dolgu topuğa rastlarız ama bu bir kural değildir. Farklı topuk çeşitleri ile üretilmiş çok rahat sandalet modelleri de mevcuttur. Yaz günlerinde işe giderken veya yaz akşamlarında dışarı çıkarken bu modelleri kullanmak oldukça uygundur. Farklı renklerde desenlerde modellere rastlamak mümkündür.

Sandalet Seçimi İçin İpuçları:

Aslında sandalet modellerinden bahsederken belli ipuçları verdik ama bazı noktaları biraz daha net açıklamak gerekebilir. Kadın ayakkabı konusunda sadece ayakkabının güzelliğini ve modayı değil, kendi ayak yapısına uygun olup olmadığını da değerlendirmek durumundadır. Bazen görürüz, çok şahane bir ayakkabı bir kadının ayağında göz kamaştırırken bir diğerinde gözümüzü tırmalar. Kimse mükemmel değildir. Hepimizin vücudundan kusursuz bölümler olabileceği gibi daha az ideal bölümler mevcut olabilir. Önemli olan doğru giyim ve aksesuarları seçerek güzel yönlerimizi öne çıkarmak ve kusurlarımızı gizlemektir. Konu sandalet olunca bu altın kurala çok daha fazla özen göstermemiz gerekir çünkü malum sandalet oldukça açık bir kadın ayakkabı çeşidi ve doğru modeli seçmezsek kusurlarımızı tüm çıplaklığı ile ortaya serebilir.

Eğer ki çok küçük ayaklara sahipseniz taşlı ve gösterişli detayları olan sandaletler sizin için uygundur. Bu tip modeller ayağınızı olduğundan büyük gösterecektir. Eğer ayaklarınız iri ise tam tersi, gösterişli detaylardan kaçınmalısınız. Eğer bacaklarınız kalın ise bağlamalı, bacağınızı saran modellerden uzak durmalısınız. Eğer ayaklarınız geniş ve taraklıysa mümkün mertebe ön tarafı bantlı modelleri kullanmaya çalışın. Parmak arası modeller taraklı ayaklar için ideal değildir. İnce ve uzun ayaklara sahipseniz sandalet konusunda biraz daha şansı olduğunuz söylenebilir. Parmak arası modeller sizin için uygundur. Bağlamalı modeller de ince ayaklarda çok hoş durur fakat ayağınız çok uzunsa, onları daha da uzun gösterme ihtimali olabilir. Kısa boylu bir bayansanız bilekten kesen bantları bulunan modeller bacak boyunuzu olduğundan kısa göstereceği için size uygun değildir. Tabi söylemeye gerek yok topuklu sandalet modelleri yaz aylarında boyunuzu uzun göstermek açısından oldukça uygundur. Dolgu topuklu modelleri kullanarak hem rahat olabilir hem uzun görünebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, sandaletleri kadın ayakkabı konusunda yaz aylarında rakipsiz ilan etmemiz boşuna değil; her stile, her ayak tipine ve her ortama göre sandalet bulmak mümkün. Size kalan kendi vücudunuzu tanımak ve ne istediğinize karar vermek!