Kişisel verileriniz, ninewest.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.X
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / SANDALET
Sırala:

Sandalet Modelleri | Kadın Sandaletler

VİZON GERÇEK SÜET NWT0010 Sandalet SİYAH GERÇEK SÜET NWT0010 Sandalet

NWT0010 Sandalet

129,00TL 429,00TL
Nine West
EKRU SUNİ DERİ GRIZZLE3O Sandalet SİYAH SUNİ DERİ GRIZZLE3O Sandalet

GRIZZLE3O Sandalet

129,00TL 399,00TL
Nine West
TABA SUNİ DERİ NWRIVERS3 Sandalet BEYAZ SUNİ DERİ NWRIVERS3 Sandalet BEYAZ/SİYAH SUNİ DERİ NWRIVERS3 Sandalet

NWRIVERS3 Sandalet

149,00TL - 159,00TL 499,00TL
Nine West
KIRMIZI KUMAŞ NWGAPARINA2 Sandalet

NWGAPARINA2 Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
MAVİ/YEŞİL MULTİ GERÇEK SÜET NWT0004 Sandalet PLATİN GERÇEK DERİ NWT0004 Sandalet

NWT0004 Sandalet

159,00TL 499,00TL
Nine West
TABA GERÇEK DERİ NWT0003 Sandalet SİYAH GERÇEK DERİ NWT0003 Sandalet

NWT0003 Sandalet

159,00TL 499,00TL
Nine West
SİYAH KUMAŞ NWGAPARINA3 Sandalet ALTIN KUMAŞ NWGAPARINA3 Sandalet

NWGAPARINA3 Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
TABA SUNİ DERİ NW7KROY3 Sandalet BEYAZ SUNİ DERİ NW7KROY3 Sandalet SİYAH SUNİ DERİ NW7KROY3 Sandalet

NW7KROY3 Sandalet

159,00TL 429,00TL
Nine West
MERCAN KUMAŞ AKNOREENA2 Sandalet SARI KUMAŞ AKNOREENA2 Sandalet TABA KUMAŞ AKNOREENA2 Sandalet SİYAH KUMAŞ AKNOREENA2 Sandalet

AKNOREENA2 Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
PEMBE SUNİ DERİ NWXENOSA3 Sandalet SİYAH SUNİ DERİ NWXENOSA3 Sandalet SİYAH SUNİ DERİ NWXENOSA3 Sandalet YEŞİL MULTİ SENTETİK NWXENOSA3 Sandalet

NWXENOSA3 Sandalet

159,00TL - 169,00TL 529,00TL
Nine West
GÜMÜŞ KUMAŞ ve SUNİ DERİ AKGRASSLAND2 Sandalet SİYAH KUMAŞ ve SUNİ DERİ AKGRASSLAND2 Sandalet

AKGRASSLAND2 Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK DERİ NWGRINNING3 Sandalet EKRU GERÇEK DERİ NWGRINNING3 Sandalet

NWGRINNING3 Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
TABA GERÇEK DERİ NWGONA Sandalet EKRU GERÇEK DERİ NWGONA Sandalet

NWGONA Sandalet

159,00TL 529,00TL
Nine West
LACİVERT DENİM KUMAŞ NWUNAH7 Sandalet

NWUNAH7 Sandalet

164,00TL 549,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK SÜET NWUNAH Sandalet

NWUNAH Sandalet

164,00TL 549,00TL
Nine West
BEYAZ GERÇEK DERİ NWUNAH Sandalet TABA GERÇEK DERİ NWUNAH Sandalet

NWUNAH Sandalet

164,00TL 549,00TL
Nine West
KIRMIZI  KUMAŞ NWSIMCHA2 Sandalet MAVİ  KUMAŞ NWSIMCHA2 Sandalet

NWSIMCHA2 Sandalet

179,00TL 599,00TL
Nine West
SİYAH SENTETİK NWSIMCHA3 Sandalet

NWSIMCHA3 Sandalet

179,00TL 599,00TL
Nine West
YEŞİL KUMAŞ NW7LASDEN2 Sandalet SİYAH KUMAŞ NW7LASDEN2 Sandalet

NW7LASDEN2 Sandalet

179,00TL 599,00TL
Nine West
GÜMÜŞ/GRİ SENTETİK NWXOANNA2 Sandalet

NWXOANNA2 Sandalet

179,00TL 599,00TL
Nine West
NATÜREL SUNİ DERİ DOLLFACE3O Sandalet

DOLLFACE3O Sandalet

179,00TL 499,00TL
Nine West
LACİVERT GERÇEK SÜET NWGONDOLA Sandalet

NWGONDOLA Sandalet

189,00TL 629,00TL
Nine West
SİYAH GERÇEK NUBUK NWGONDOLA10 Sandalet VİZON GERÇEK NUBUK NWGONDOLA10 Sandalet

NWGONDOLA10 Sandalet

189,00TL 629,00TL
Nine West
GÜMÜŞ SENTETİK NWOSTINA3 Sandalet

NWOSTINA3 Sandalet

189,00TL 629,00TL
Nine West

Yaz Aylarının Tadı Sandaletle Çıkar!

 

Yaz ayları geldi mi hafifler, açılır, saçılırız; çok daha uçucu, çok daha aktif, çok daha olumlu hissederiz. Yaz aylarında kadınlar renklerle gözümüzü okşar, desenlerle bize enerji aşılar, güzellikleri ile bize ilham olurlar. Doğayla bütünleşme, hayatı olduğu gibi kabul etme, anın tadını çıkarma, anılar oluşturma zamanıdır yazlar. Göz açıp kapayıncaya kadar geçer yaz mevsimi. Öyle uzun uzadıya düşünmeye, tereddütlerle anı ertelemeye gelmez. Sıcaktan bizi zaman zaman bunaltan güneş bir bakarsanız artık uzakta, bir bakarsanız günler kısalmış, bir bakarsanız sonbahar esintisi tenimizi ürpertmeye başlamış bile. O yüzden yaz hayatı yakalamaktır, belki de soğuk havalarda içimizi ısıtacak hatırları dolu dizgin yaşama aylarıdır.

Hayatı yakalamak dediğimizde, tabi ki kılığımız kıyafetimiz de buna uygun olmalı. Yazın giyim tarzımızı belirleyen etken sadece sıcaklar değil, aynı zamanda bu enerjik ruh halimiz, bu maceraperest tavrımız, bu hevesli yaklaşımımızdır. Uçuş uçuş etekler, tiril tiril şortlar, üzerimizde hiç yokmuş gibi hissettiren incecik elbiseler altına en çok yakışan ayakkabı tabi ki sandalettir. Sandalet açık olması, ayağımızı terletmemesi, nemi emmesi gibi fiziksel faydalarından çok daha ötesini vaat eder bize. Yazın bizi bekleyen her maceraya kolayca yetişebilmemizi hiçbir kısıtlama olmadan rahatça hareket etmemizi sağlar sandaletler. Sandalet modellerini her yaz istisnasız trendy kılan da bu maceraperest tavrıdır.

Kadın ayakkabı kategorisinde yaz aylarında sandalete rakip olmak zordur. Sandalet modelleri, birbirinden farklı çeşitleri ile her yaz sezonu kadınların beğenisine sunulur ve her daim trend olmayı başarır. Tabi ki sandalet çok geniş bir kategori. Birçok farklı sandalet çeşidinden bahsetmek mümkün. Yaz döneminde hemen hemen her ortamda giyebileceğimiz sandalet alternatifi bulmamız mümkün. Eğer ki yazlık ayakkabı almayı düşünüyorsanız sandalet modellerini gözden geçirmekte fayda var. Şimdi gelin bu modellerin neler olduğuna yakından bakalım.

Parmak Arası Sandaletler- En trend modeller arasında yer alır. Doğru çifti bulduğunuz takdirde ayağınızda ayakkabı olduğunu unutmanız işten bile değildir. Rahatlığı açısından sıklıkla tercih edilseler de orantısız ayak yapısına sahip bayanlar için çok uygun olmayabilir.


Bantlı Sandaletler- En klasik sandalet modelleri arasında yer alır. Ön tarafında geniş bir bant yer alır. Her tipte ayağa sahip olan bayan tarafından rahatlıkla giyilebilir. Rengine ve stiline göre gündüz de gece de kullanılabilir. Topuklu sandalet modelleri arasında da en sık rastlananlar bantlı olanlardır. Rahat olduğu kadar, değişik desen ve stillerde bulunabildiği için tercih edilirler.

Bağcıklı Sandaletler- Oldukça trendy olan bir tarzdır. Ön tarafından bağcıklar bulunur ve bu bağcıklar ayarlanabilir şekilde bağlanabilir. Farklı bağlama stilleri uygulayarak hareket yaratmak mümkündür. Eteklerle ve elbiselerle kullanarak oldukça şık kombinler yaratabilir, alternatif görünümler sağlayabilirsiniz.

Gladyatör Sandaletler- Bir diğer popüler sandalet modelidir. Bacağı saran ve yukarı doğru uzanan şeritler bu modeli tanımlayan özelliktir. Bu modelin ön tarafı parmak arası olabildiği gibi bantlı da olabilir. Şortlarla, elbiselerle, eteklerle kullanılabilir. Bacağı sardığı için daha çok ince ve orantılı baldırlara sahip bayanlar için uygundur. Eğer baldırlarınız vücudunuza göre kalın ise bu modelden uzak durmanızı tavsiye ederiz çünkü kalın olan bölgenize vurgu yapacak ve söz konusu bölgeyi olduğundan iri gösterecektir.

Topuklu Sandaletler- Her ne kadar sandalet dendiğinde daha çok düz modeller aklımıza gelse de topuklu sandaletler çok beğenilen ve aslında tahmin edilenden çok daha sık kullanılan modellerdir. Bu modellerde daha çok dolgu topuğa rastlarız ama bu bir kural değildir. Farklı topuk çeşitleri ile üretilmiş çok rahat sandalet modelleri de mevcuttur. Yaz günlerinde işe giderken veya yaz akşamlarında dışarı çıkarken bu modelleri kullanmak oldukça uygundur. Farklı renklerde desenlerde modellere rastlamak mümkündür.

Sandalet Seçimi İçin İpuçları:

Aslında sandalet modellerinden bahsederken belli ipuçları verdik ama bazı noktaları biraz daha net açıklamak gerekebilir. Kadın ayakkabı konusunda sadece ayakkabının güzelliğini ve modayı değil, kendi ayak yapısına uygun olup olmadığını da değerlendirmek durumundadır. Bazen görürüz, çok şahane bir ayakkabı bir kadının ayağında göz kamaştırırken bir diğerinde gözümüzü tırmalar. Kimse mükemmel değildir. Hepimizin vücudundan kusursuz bölümler olabileceği gibi daha az ideal bölümler mevcut olabilir. Önemli olan doğru giyim ve aksesuarları seçerek güzel yönlerimizi öne çıkarmak ve kusurlarımızı gizlemektir. Konu sandalet olunca bu altın kurala çok daha fazla özen göstermemiz gerekir çünkü malum sandalet oldukça açık bir kadın ayakkabı çeşidi ve doğru modeli seçmezsek kusurlarımızı tüm çıplaklığı ile ortaya serebilir.

Eğer ki çok küçük ayaklara sahipseniz taşlı ve gösterişli detayları olan sandaletler sizin için uygundur. Bu tip modeller ayağınızı olduğundan büyük gösterecektir. Eğer ayaklarınız iri ise tam tersi, gösterişli detaylardan kaçınmalısınız. Eğer bacaklarınız kalın ise bağlamalı, bacağınızı saran modellerden uzak durmalısınız. Eğer ayaklarınız geniş ve taraklıysa mümkün mertebe ön tarafı bantlı modelleri kullanmaya çalışın. Parmak arası modeller taraklı ayaklar için ideal değildir. İnce ve uzun ayaklara sahipseniz sandalet konusunda biraz daha şansı olduğunuz söylenebilir. Parmak arası modeller sizin için uygundur. Bağlamalı modeller de ince ayaklarda çok hoş durur fakat ayağınız çok uzunsa, onları daha da uzun gösterme ihtimali olabilir. Kısa boylu bir bayansanız bilekten kesen bantları bulunan modeller bacak boyunuzu olduğundan kısa göstereceği için size uygun değildir. Tabi söylemeye gerek yok topuklu sandalet modelleri yaz aylarında boyunuzu uzun göstermek açısından oldukça uygundur. Dolgu topuklu modelleri kullanarak hem rahat olabilir hem uzun görünebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, sandaletleri kadın ayakkabı konusunda yaz aylarında rakipsiz ilan etmemiz boşuna değil; her stile, her ayak tipine ve her ortama göre sandalet bulmak mümkün. Size kalan kendi vücudunuzu tanımak ve ne istediğinize karar vermek!