Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / BOT / TOPUKLU BOT
Sırala:

Topuklu Bot Modelleri | Bootie Modelleri

SİYAH SUNİ DERİ WINTER3O Bot

WINTER3O Topuklu Bot

229,00TL 729,00TL
KURŞUN SUNİ DERİ WINTERO Bot

WINTERO Topuklu Bot

229,00TL 729,00TL
SİYAH KUMAŞ NW7INFACT2 Bot TABA KUMAŞ NW7INFACT2 Bot

NW7INFACT2 Topuklu Bot

229,00TL 729,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NW7DIENT Bot

NW7DIENT Topuklu Bot

219,00TL 729,00TL
LACİVERT KUMAŞ NW7DIENT2 Bot

NW7DIENT2 Topuklu Bot

219,00TL 729,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot YEŞİL GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Topuklu Bot

259,00TL 889,00TL
LACİVERT KUMAŞ AKSILVA2 Bot SİYAH KUMAŞ AKSILVA2 Bot

AKSILVA2 Topuklu Bot

229,00TL - 239,00TL 709,00TL
TABA GERÇEK DERİ AKJEANNIE Bot

AKJEANNIE Topuklu Bot

229,00TL 819,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Topuklu Bot

299,00TL 889,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Topuklu Bot

299,00TL 889,00TL
LACİVERT GERÇEK DERİ NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Topuklu Bot

299,00TL 889,00TL
TABA GERÇEK DERİ NWCAVANAGH Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWCAVANAGH Bot

NWCAVANAGH Topuklu Bot

259,00TL 909,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWFRONT9X9 Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWFRONT9X9 Bot

NWFRONT9X9 Topuklu Bot

229,00TL 819,00TL
SİYAH KADİFE NWTERESA2 Bot

NWTERESA2 Topuklu Bot

229,00TL 859,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWTERESA Bot BORDO GERÇEK SÜET NWTERESA Bot

NWTERESA Topuklu Bot

259,00TL 889,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWINGRAMM Bot

NWINGRAMM Topuklu Bot

259,00TL 929,00TL
LACİVERT KADİFE NWHAYWOOD2 Bot

NWHAYWOOD2 Topuklu Bot

229,00TL 749,00TL
SİYAH SUNİ DERİ AKJEANNIE3 Bot

AKJEANNIE3 Topuklu Bot

279,00TL 819,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ AKLOLLY Bot

AKLOLLY Topuklu Bot

299,00TL 859,00TL
BRONZ GERÇEK DERİ NWELLSWORTH Bot

NWELLSWORTH Topuklu Bot

249,00TL 909,00TL
SİYAH SUNİ DERİ NW7HARLYN3 Bot TABA SUNİ DERİ NW7HARLYN3 Bot

NW7HARLYN3 Topuklu Bot

229,00TL 749,00TL
HAKİ SÜET NWCAVANAGH Bot

NWCAVANAGH Topuklu Bot

299,00TL 909,00TL
BORDO KADİFE NWQUILBY2 Bot

NWQUILBY2 Topuklu Bot

229,00TL 789,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWMONSOON Bot LACİVERT GERÇEK DERİ NWMONSOON Bot

NWMONSOON Topuklu Bot

229,00TL 859,00TL

Kış Aylarına Şık Bir Tarz Topuklu Bot Modelleri ve Bootie Çeşitleri

Dilediğiniz tarzı, tarz tarz topuklu botlarla yakalayın.
Kadınlar için vazgeçilmez şeyler listesinin başında şüphesiz topuklu ayakkabılar gelir. Çünkü topuklu giymek, kadın için feminenliğin, gücün, statünün ve daha sayamayacağımız pek çok özel durumun ya da duygunun sembolize edilmiş halidir. Ancak tabii kadınların da bir canı vardır ve topuklu ayakkabı giymek hava koşulları zorlaştıkça zorlaşır. Neyse ki artık topuklu botlar var. Bu botlar bize hem aradığımız feminen tarzı veriyorlar hem de her biri bize kış koşullarında kendi tarzında yardımcı oluyorlar.
Topuklu bot deyince hemen aklınızda bir resim beliriyor olabilir. Biraz bekleyin, bakın gördünüz mü, bir resim daha belirdi. Düşünmeye devam edersek birbirinden farklı tarzda ve topuk seçeneğinde, pek çok topuklu bot gelecek gözümüzün önüne. Malum, botlar ya da modern tabirle ‘bootie’ler, son yılların ön moda ürünleri arasında yer alıyorlar. Üstelik seçen kadının dışa vurmak istediği ne varsa, onu yansıtabilecek güce ve sağlam duruşa da sahipler.
Son dönemlerde modanın en belirgin dışavurum duygusu ‘güç’ olabilir. Artık modacılar tasarımlarını ve kombinlerini nasıl daha güçlü gösterebileceklerinin peşine düşer oldular. Bize sorarsanız bunda şaşılacak bir şey yok. Çünkü kadın güçlendikçe, kadınla ilgili her şeyin içerisinde de bir güç teması bulundurma çabası son derece anlaşılır bir durum. Artık aksesuarlar daha büyük, çizgiler daha keskin, hatlar daha belirgin. Tıpkı kadınların iş hayatında ve sosyal yaşamda belirginleşmesi gibi, güçlenmesi gibi, kadın modası da daha güçlü görünmenin peşinde. En zarif tasarımların bile göze çarpar belirgin bir taraflarının bulunması hiç de tesadüf  değil. İşte ‘bootie’ler de ya da diğer bir değişle topuklu botlar da modanın bu güç gösterisinin en önemli silahı. Gelin birlikte hayal edelim. Üzerinize çiçekli, şifon uçuş uçuş bir elbise giydirelim. Saçınızı önce dalgalandıralım sonra da hafiften dağınık bir şekilde toplayalım. Yüzünüze pastel tonlarda güzel bir de makyaj yapalım. Altına da şöyle kalın topuklu, hatta spor tabanlı bir bot giydirelim. Kombin bir anda nasıl değişti değil mi? Topuklu botlara kadar belki ancak bir restorana gitmeyi önerebileceğiniz o kadın gitti, nereye gideceğine kendi karar vermek isteyecek, canı nereye isterse gidebilecek, çünkü tam onda yanındaki erkekle doğaya bile çıkabilecek bir kadın geldi. Yanındaki erkeğin ayakkabısı da uygunsa tabii.
Kadın botlarının erkek botlarından en önemli farkı bu. Çok daha fazla alternatife sahip olması ve en şık balo salonundan, en salaş kır kahvesine kadar geniş bir yelpazede tüm mekanlara ve tarzlara eşlik edebilecek seçenekler barındırması. Tıpkı kadınlar gibi.
Topuklu botlar deyince hep kış mevsimini anıyoruz ama tarzı olan kadınların bahar ve hatta yaz aylarında bile uygun malzemeden üretilen botları tercih edebildiklerini de unutmamak lazım.  Üstelik bu onlara herkesin bir yerinden ulaşmak istedikleri ‘cool’ tarzı da kazandırıyor. İsterseniz kısa kısa, topuklu bot seçeneklerimize bir göz atalım.
Topuklu bot seçenekleri ve kombin önerileri
Dediğimiz gibi topuklu botlarda seçeneğimiz çok. Özelikle son yıllarda iyice belirginleşen ‘Bootie’ trendi ile bu seçenekler daha da arttı. Biz şimdi bunların belli başlılarına değineceğiz.
Sivri topuklu botlar:
Topuklu botlardan bahsederken en şık balo salonundan en salaş kır kahvesine kadar uzanan geniş bir skaladan da bahsetmiştik ya, işte sivri topuklu botlar sizi balo salonuna bile götürecek olanlar. Elbette uygun kombinlerle günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Ancak şık tasarımlı, ince işçilikli, kaliteli bir sivri topuklu botla, en şık kıyafetleri bir araya getirebileceğinizi de unutmamanızı tavsiye ederiz.
Kalın topuklu botlar:
Spor şık kombinlerinizin en iyi tamamlayıcısı kalın topuklu botlar olabilir. Çünkü hem boyunuzu yükselterek size ihtiyaç duyduğunuz şık görünümü sağlayarak, hem de rahat kullanımlarıyla spor ve şık kavramlarının hakkını verirler. Dilerseniz dar paça pantolonlarınızla kullanabileceğiniz gibi üzerine etekler ve elbiseler giyerek de onları snobe edebilirsiniz.  Günlük kullanım için ideal bir seçenek olan kalın topuklu botlar, ayakkabı dolaplarınızın garanti ve kurtarıcı parçaları olarak kadrolu bir şekilde görevlerine hazır olacaklar.
Platform topuklu botlar:
Bize boyumuzu dilediğimiz kadar uzatma imkanı sunan topuklu ayakkabı modelleri epeyce vardır tahmin ediyoruz. Ancak bunu platform topuklular kadar konforlu yapabilen çok azdır diye düşünüyoruz. Ayağınızın yalnız topuk kısmını değil, taban ve parmak kısmını da yükselten platform topuklar, ayağınıza rahat bir duruş, size de upuzun bir şıklık kazandırıyorlar. Ne mutlu bize ki platform topuklar botlarda da uygulanıyorlar. Platform topuklu botlar en klasik kombinlerde bile bot giyebilmenin, üstelik yüksek topuklu bot giyebilmenin mümkün olduğunu müjdeliyorlar.
Kısa topuklu botlar:
Kış mevsiminin en favori seçenekleri arasında yer alan ürün gruplarından biri de şüphesiz kısa topuklu botlar olarak ön plana çıkıyor. Çünkü günlük kullanım için çok ideal olduklarını söylemek yanlış olmaz. Dar paça pantolonlar, etekler, elbiseler ile kolaylıkla kombine edebileceğiniz bu botlarda özellikle aksesuarlar son dönemlerde çok popüler. Zincirler, plakalar, zımbalar, boncuklar, işlemeler bot trendlerini yakından etkiledi biliyorsunuz. Bunun yanı sıra iki farklı malzeme ile üretilen kısa topuklu botlar da epeyce sevilen seçenekler arasında. Ruganla süetin, deri ile kürkün ve hatta kumaşların bir arada kullanıldığı kısa topuklu ‘bootie’ler çok revaçta.
Uzun konçlu botlar:
Bileği tamamen saran ya da etrafında bol bir alan bırakarak yukarı doğru uzayan uzun konçlu botlar da son dönemin trendleri arasında. Çizme denecek kadar uzun olmayan ancak standart botlara göre konç boyu daha yüksek olan bu botların kullanım alanları bilek sıkılıklarına göre farklılık gösteriyor. Bilek kısımları bol olan modelleri daha çok dar paça pantolonlarla kombine edebilirken, bilek kısımları dar olan, bileklerinizi sımsıkı kavrayan modelleri de özellikle  bu dönem çok moda olan midi boy eteklerle kombine edebilirsiniz.