Kişisel verileriniz, ninewest.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.X
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / BOT / KISA TOPUKLU
Sırala:

Kısa Topuklu Bot Modelleri | Bootie Modelleri

LACİVERT KUMAŞ AKSILVA2 Bot

AKSILVA2 Kısa Topuklu

179,00TL 709,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ AKANNI Bot

AKANNI Kısa Topuklu

179,00TL 729,00TL
GRİ KUMAŞ AKANNI2 Bot

AKANNI2 Kısa Topuklu

179,00TL 689,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ AKLOLLY Bot

AKLOLLY Kısa Topuklu

179,00TL 859,00TL
HAKİ GERÇEK SÜET NWJABALI Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWJABALI Bot

NWJABALI Kısa Topuklu

179,00TL 859,00TL
GRİ KADİFE AKGLINDA2 Bot

AKGLINDA2 Kısa Topuklu

179,00TL 859,00TL
LACİVERT GERÇEK SÜET NWINTERRUPT Bot

NWINTERRUPT Kısa Topuklu

179,00TL 789,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWINTERRUPT Bot

NWINTERRUPT Kısa Topuklu

179,00TL 789,00TL
VİZON GERÇEK SÜET NWGANNAWAY Bot HAKİ GERÇEK SÜET NWGANNAWAY Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWGANNAWAY Bot

NWGANNAWAY Kısa Topuklu

179,00TL 689,00TL
KAHVE NUBUK NWHANNIGAN Bot SİYAH NUBUK NWHANNIGAN Bot

NWHANNIGAN Kısa Topuklu

179,00TL 729,00TL
BORDO KADİFE NWANNA2 Bot SİYAH KADİFE NWANNA2 Bot

NWANNA2 Kısa Topuklu

179,00TL 599,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET JOEYO Bot

JOEYO Kısa Topuklu

229,00TL 559,00TL

Orta Boy Topuklu Bayan Botlar ve Bootie Modelleri ile ilgili Öneriler

Kışlık botlarda orta boy topuk şıklığı
“Her zaman biraz topuklu giymek iyidir” diyen uzmanlar var...
“Azıcık da olsa topuklu giymelisin mutlaka” önerisinde bulunan, hayatının her döneminde şıklığı ile konuşulmuş kadınlar...
Hayatının her gününü o yüksek topuklarla geçiremeyeceğine inanlar var mesela.
Bir de topuklu giymeye bayılan, ama mevsim kış olunca “Yok mu bunun bir oluru?” diye merak edenler.
Hangisine haksız diyebiliriz ki? Zaten biz demeyiz, tüm bu düşüncelere ve isteklere karşılık gelecek ürünü en şık ve konforlu haliyle sunmaya çalışırız. Bunu da en iyi orta boy topuklu botlarla yaparız.
Kış mevsimi güzeldir.
Yağmur bazen hiç durmaz, trafik felç olur ama güzeldir.
Kardan yollar kapanır, bazen hayat durur ama güzeldir.
Kat kat giyinmek gerekir, kendini soğuktan korumak için her yolu denemek gerekir ama yine de güzeldir.
Bu bakımdan  her durumda iyi görünmeyi, ne konforundan ne de şıklığından ödün verenleri aynı başlık altında toplamak da hiç zor değildir. Orta boy topuklu botlar ne yardan ne serden vazgeçenlerle ortak noktamız. Üstelik her kadının tarzına uygun bir tasarım sunabiliyoruz.  Onları çok farklı tarzlarda ve renklerde, onlarca değişik aksesuar seçeneği ile tasarlayabiliyoruz.
Ayakkabılardan temel beklentimiz şıklık ve rahatlık. Bunu bilmeyenimiz yok ki, artık erkekler bile kadınlarla ayakkabılar arasına girilmeyeceğini biliyorlar. Ancak detaylara indiğimizde beklentileriniz derinleşiyor. Mesela son derece belirgin özelliklerdeki bir kombini sade bir şıklıkta tasarlanmış ayakkabılarla tamamlamak ihtiyacı duyabildiğimiz gibi, sadece giysilerimizi de ayakkabılarımızla yıldızlaştırmak isteyebiliyoruz. Erkek dünyasından bakınca bunu çözümlemek zor. Zaten bu beklentiyi genel olarak ancak kadınlar taşıyor ve bu beklentileri karşılayabilecek ürünleri seçme becerisini de yine ağırlıklı olarak kadınlar sergileyebiliyorlar.
Kış mevsiminde tüm bu beklentilerimizin yanına ayağımızı sıcak tutma beklentisi ve her zamanki rahatlık beklentisi eklenince orta boy topuklu botlar iyi bir seçenek olarak çıkıyor karşımıza. Bizi yerden yükseltirken aynı zamanda hareket özgürlüğünü de en iyi biçimde sunabilecek seçeneklerden biri olarak ön plana çıkar orta boy topuklu botların kadınların ayakkabı dolaplarında önemli bir yere sahip oldukları göz ardı edilemez bir gerçek. Orta boy topuklu botların formları çok önemli. Nasıl tasarlandıklarına göre yalnız şıklıkları değil konforu da etkileniyor bu kadın botlarının. Madem kadın şıklığının özellikle kış aylarında önemli bir kalemi olan bir ürün grubundan bahsediyoruz, o halde kadın dünyasından iyi anlayan kişilerce tasarlanan ürünleri seçmemiz gerektiğinin altını çizmemiz gerekiyor. Çünkü usta ellerden çıkmayan bir orta topuklu bot, ustaca tasarlanmış yüksek topuklu bir bottan bile daha rahatsız hissetmemize neden olabilir.
Botlarda iki önemli konuya dikkat etmeliyiz. Bunlardan ilki formu, diğeri ise üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi. Form, son derece belirleyici bir kriter. Orta boy topuklu botlarda topuğun doğru açıda tasanmış olması, ayaklarımızın duruşu ve yürüyüş konforunda belirgin bir role sahip. Botun eğimine göre uygun konç ölçüsünde tasarlanmış olması da son derece önemli. Eğer bileğinizi sımsıkı saran bir konç varsa o zaman eğim açısının yüksek olmaması size daha konforlu bir kullanım sunacaktır örneğin.
Malzeme kalitesine de değinmeden edemeyeceğiz. Tüm botlarda olduğu gibi burada da ve özellikle topuklu botlarda da tabanın malzemesinin esneyebilen bir malzeme olması, yumuşak bir hissinin olması konfor hissinizi artıracaktır. Bununla birlikte esnemenin yalnız his boyutunda kalması da çok önemli bir detay. Çünkü bu esneme fazla olursa sizin rahatınızı kaçıracağı gibi aynı zamanda dışardan da gözlemlenebilir bir hale gelecektir ki, bu estetik açıdan da tercih edeceğiniz bir durum olmaz. Bu bakımdan güvendiğiniz markaların ürünleri tercih etmek, bir kez daha altını çizmemiz gereken bir konu olarak ön palana çıkıyor.
Orta boy topuklu bot seçenekleri...
İşte bu alanda seçeneklerimiz gerçekten çok zengin. Üstelik yalnız renk, malzeme ve form olarak değil, tarz olarak da epeyce alternatif bulabiliyoruz. Belki de bu yüzden orta boy topuklu botlar, en çok tercih ettiklerimiz arasında yer alıyor.
Dümdüz bir formda tasarlanmış, klasik çizgilere sahip orta boy topuklu botlar, topuk kalınlıklarına göre pek çok tarzla bütünleştirebileceğiniz, yalnız hayal gücünüzle sınırlı bir yelpaze çıkarıyor karşımıza. İnce topuklar, orta kalınlıkta topuklar ve kalın topuklular olmak üzere üç ana kategoride inceleyebileceğimiz orta boy topuklu botlar, üzerlerindeki aksesuarlara göre bazen çok klasik, bazen çok maskulen, bazen çok snob, bazen de çok spor olabiliyorlar.
Püsküller bu kategorideki botların en sevilen aksesuarları arasında yer alıyor. Hem sakin kombinlerle, hem de güçlü kombinlerle kullanabilirsiniz. Özellikle süet uygulamalarda son derece şık bir görünüm sunuyorlar.
Zincirler düz botlarda olduğu gibi orta boy topuklu botlarda da favoriler arasında. Ancak burada düz botlara göre biraz daha sakin kullanılıyorlar. Özellikle ‘casual’ kombinlerinizde, giysilerinize enerji ve hareket kazandırmak için tercih edebilirsiniz.
Zımbalar yine düz botlardan tanıdığımız bot aksesuarları arasında. Orta boy topuklu botlarda özellikle burun kısmında harika uygulamalarını bulabilmeniz mümkün. Bir kaç sezondur çok tutulan uygulamalar arasında.
Tokalar, botlarınızı snobe etmenin önemli yolu. Orta boy topuklu botların pek çok noktasına uygulanabiliyorlar. Tokanın şekline ve uygulanma biçimine göre orta boy topuklu kadın botlarına son derece maskulen bir hava katabildikleri gibi, son derece sevimli ve sempatik bir görüntü de kazandırabiliyorlar.
Orta boy topuklu ‘bootie’ son dönemlerde iki farklı malzemenin bir arada kullanılmasıyla da üretiliyorlar. Bu tasarım anlayışı genellikle mat ile parlağı, zıt renkleri ya da farklı dokulardaki ayni malzemeyi buluşturabiliyor. Özellikle giysilerinde sade tercihler yapan kişilerin kombinlerine hareket katmak için seçebilecekleri bir tasarım biçimi olarak çıkıyorlar karşımıza.