Kişisel verileriniz, ninewest.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.X
Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / BOT / SİVRİ BURUN BOT
Sırala:

Sivri Burun Bot Modelleri

SİYAH SUNİ DERİ WINTER3O Bot

WINTER3O Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
KURŞUN SUNİ DERİ WINTERO Bot

WINTERO Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
NATÜREL GERÇEK DERİ NWFRONT9X9 Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWFRONT9X9 Bot

NWFRONT9X9 Sivri Burun Bot

179,00TL 819,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWWESTHAM Bot

NWWESTHAM Sivri Burun Bot

179,00TL 889,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWMONSOON Bot LACİVERT GERÇEK DERİ NWMONSOON Bot

NWMONSOON Sivri Burun Bot

179,00TL 859,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWFRONT9X9 Bot

NWFRONT9X9 Sivri Burun Bot

179,00TL 819,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWYAMES Bot

NWYAMES Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
SİYAH KUMAŞ NWESHELLA2 Bot GRİ KUMAŞ NWESHELLA2 Bot

NWESHELLA2 Sivri Burun Bot

179,00TL 709,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWMEGAERA Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWMEGAERA Bot

NWMEGAERA Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
LACİVERT KUMAŞ NWCARTOLINA2 Bot SİYAH  KUMAŞ NWCARTOLINA2 Bot

NWCARTOLINA2 Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWLATEERI Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWLATEERI Bot

NWLATEERI Sivri Burun Bot

179,00TL 859,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWLADIVINA Bot

NWLADIVINA Sivri Burun Bot

179,00TL 789,00TL
GRİ GERÇEK SÜET NWTANESHA Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWTANESHA Bot

NWTANESHA Sivri Burun Bot

179,00TL 789,00TL
GRİ GERÇEK SÜET NWACESSO Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWACESSO Bot

NWACESSO Sivri Burun Bot

179,00TL 729,00TL
NATÜREL/KIRMIZI KUMAŞ NWSAVITRA2 Bot GRİ MULTİ KADİFE NWSAVITRA2 Bot

NWSAVITRA2 Sivri Burun Bot

179,00TL 749,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWENTITY Bot

NWENTITY Sivri Burun Bot

179,00TL 689,00TL
GRİ GERÇEK SÜET ve DERİ NWTYRONAH Bot SİYAH GERÇEK SÜET ve DERİ NWTYRONAH Bot

NWTYRONAH Sivri Burun Bot

179,00TL 859,00TL
TABA GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot YEŞİL GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Sivri Burun Bot

199,00TL 889,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWARGYLE9X9 Bot

NWARGYLE9X9 Sivri Burun Bot

199,00TL 889,00TL
TABA GERÇEK DERİ NWCAVANAGH Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWCAVANAGH Bot

NWCAVANAGH Sivri Burun Bot

199,00TL 909,00TL
SİYAH KADİFE NWTERESA2 Bot

NWTERESA2 Sivri Burun Bot

199,00TL 859,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWTERESA Bot BORDO GERÇEK SÜET NWTERESA Bot

NWTERESA Sivri Burun Bot

199,00TL 889,00TL
BRONZ GERÇEK DERİ NWELLSWORTH Bot

NWELLSWORTH Sivri Burun Bot

199,00TL 909,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWELLSWORTH Bot

NWELLSWORTH Sivri Burun Bot

199,00TL 909,00TL

Kış şıklığı ve zarafeti öldüremez, çünkü sivri burunlu botlar var.

Şunu söylersek, herhalde duygulara tercüman olmuş olacağız. “Kışın kombin yapmak, hem kendimizi soğuktan korumak ve hem de şık ve zarif görünmek, yaz aylarındaki kadar kolay değil.” Böyle düşünen çok önemli bir kitle olduğunu biliyoruz ve hazır olun, bu düşünce kalıplarını yıkmaya geliyoruz.
Yaz aylarında giyinmek daha kolaydır. Çünkü daha az parça kullanırız. Daha hafif giyiniriz. Özellikle biz kadınlar için kendini daha kadınsı hissetmek, feminen kombinler yapmak, sevdiğimiz en canlı renkleri, en güzel desenleri üzerimizde taşımak hem kolaydır, hem de içten gelir. Ancak mevsim kış olunca, işler biraz zorlaşır. Daha çok şey giymemiz gerekir ve onları birbirlerine uygun bir şekilde kombine etmek biraz uğraş gerektirir. Gömlekler, kazaklar, hırkalar, montlar, kabanlar, mantolar, eldivenler, şapkalar... Pantolonlar, etekler, çoraplar... Aslında o kadar da zor değil. Hatta zevkli bile olabilir. Biz yeter ki başka türlü bakmaya, başka türlü düşünmeye çalışalım.
Kışlık ayakkabı da bu kombinin en önemli parçası. Hatta en kritiği bile diyebiliriz. Malum, kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutabilmek çok önemli. Özellikle kadın sağlığı için, ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunu her kadın bilir. Üşümüş, biraz fazla uzun süre soğuğa maruz kalmış ayaklar, bizim için sancılı günlerin habercisi olabiliyor. Tamam, ayakları sıcak tutacağız. O zaman haydi en kalın, en pofuduk botları ya da çizmeleri alalım.
Keşke hayat böyle olabilse. Mesela o pofuduk botlarla işe gidebilsek, toplantıya girebilsek, sunumlar yapabilsek ve bütün ciddiyetimizle önemli fikirler ya da kararlar açıklarken, onlar da bizim karizmamızı çizmeden durabilseler. Pekala, madem bu botları ya da çizmeleri, hafta sonları haricinde giyecek alan bulamıyoruz kendimize, o zaman ne yapacağız? O soğuk, yağmurlu ve hatta belki karlı günlerde stiletto mu kullanacağız?
Elbette hayır. Size hem ihtiyaç duyduğunuz şıklığı ve karizmayı sunacak, hem de ayaklarınızı soğuk havalardan koruyabilecek sivri burunlu botlar varken, neyse ki çaresiz değilsiniz. Hatta söz konusu sivri burunlu bot seçenekleri olduğunda pek çok da alternatife sahipsiniz. Belki o gün çok ‘cool’ giyinmek istiyorsunuz, hemen tam da size göre bir sivri burunlu, kısa konçlu, güçlü topuklu bir sivri burunlu bot seçebilirsiniz. Ya da klasik şeyler giydiniz belki, bu yüzden daha klasik bir şeye ihtiyacınız var. O zaman hemen topuklu, hatta sivri topuklu bir sivri burunlu bot kullanabilirsiniz.
Sivri burunlu botlar, size birbirinden farklı bir çok tarzda kombin yapma imkanı sunar. Çünkü bugün bir sivri burunlu bot dediğinizde sayamayacağımız kadar çok çeşitlilikte seçenek var. Bunların neye göre seçip, nasıl kombine edebileceğimiz ise tamamen bizim gireceğimiz ortama ve o ortamda bırakmak isteyeceğimiz izlenime bağlı. İsterseniz, bu tarzların belli başlılarına ve onlarda ne tarz da kombinler yapabileceğimize birlikte bir bakalım.
Kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botlar:
Eğer o gün biraz daha ‘casual’ görünmek istiyorsanız, en ciddi ortamda bile ben kendi tarzımı özgüvenle sergilemek isterim diyorsanız, kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botları tercih etmenizden daha doğal bir şey olamaz. Çünkü bu modelleri seçmek demek, klasik giyim anlayışına biraz baş kaldırmak, kadın giyim konusunda tabuları yıkmak, alışıla gelmiş kıyafet kurallarını devre dışı bırakmak demek. Bunu yapmak da bir kadın için hem tarzına hem de kendine yeterince güvendiğinin önemli göstergelerinden biri. Kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botlar bize biraz da ‘country’ bir görünüm kazandıracak. Kendisi çok güçlü olan bu botları yine son derece güçlü parçalarla bütünleştirebileceğiniz gibi, tam tersine hafif ve feminen giysilerle, mesela çiçekli etekler ya da elbiselerle kombine ederek, sıra dışı bir tarz yakalamanız mümkün.
Sivri topuklu, sivri burunlu botlar:
Hayatta sivrilmekten hiçbir zaman korkmayan kadınlardansanız, bu tarz size hiç de yabancı değildir. Sivri topuk zaten feminen tarzın en belirgin işaretlerinden biridir. Şimdi buna bir de sivri burunu ekleyin. Bir kadını daha iddialı bir görünümde bulmak gerçekten zor. Mevsim kış olabilir. Hava soğuk olabilir. Yürümek her zamankinden daha zor olabilir. Ama biz kadınlar, içimizden her şeye meydan okuyan o feminen ruh çıktığında, herhangi bir engel tanımayız. Sivri topuklu sivri burunlu bot modellerini hem feminen kombinlerle hem de başa kombinleri feminenleştirmek için kullanabiliriz. Bizi kaldıran, uzatan, bastığımız yeri titreten sivri topuklar, birde burnun sivri bir form almasıyla ortaya son derece keskin bir kadınsılık çıkarır. Bunu ayakkabılarda çok kullandık, biliyoruz. Şimdi aynısını botlarla da yapabiliyoruz. Siz o ‘maskulen’ denim pantolonları bir de sivri topuklu ve sivri burunlu botlarla bir görün.
Dolgu topuklu, sivri burunlu botlar:
Topuklu ayakkabılar gibi topuklu botlarda kadınların hem şık hem de biraz daha uzun görünmek gibi iki önemli ihtiyacına karşılık veriyor. Dolayısı ile kadın modasının ve tabii ki ayakkabı dolabının önemli bir kısmını topuklu ayakkabılar ve botlar oluşturuyor. Son yıllarda bu topuklu grubunun içerisinde önemli bir kategori baş gösterdi. Sürekli topuklu giyen kadınlara rahat bir mola mı dersiniz, yoksa yeni başlayanlar için topuklu modeller mi dersiniz, bilemiyoruz ama, dolgu topuk son dönemin en önemli icatlarından biri ve sivri burunlu botlarda da uygulanarak bize yeni bir kullanım alanı açıyorlar. Ayakkabılarda ve özellikle yazlık modellerde kendine önemli bir yer açan dolgu topuklar, botlarda sanki daha gizli görünüyorlar. Öyle ki, bazı uygulamalarında dışarıdan bakıldığında sanki düz bir bot giyilmiş gibi görünüyor. Nereden bakarsak bakalım, iyi görünüyorlar ve bizim için de son derece konforlu bir şıklık seçeneği oluşturuyorlar.  Üstelik sivri burunlu ve dolgu topuklu botlar kışlık kombinlerinizin tamamıyla uyum sağlayabilme özelliğine sahipler.