Uncached Tracking Data:
user_anonymoustrue
user_authenticatedfalse
user_registeredfalse
customer_idbdRIck2K98g63WHjaohKxN5bEW
loyalty_statusnoloyalty
customer_email
campaign_id
Nine West divider
Nine West / AYAKKABI / BOT / SİVRİ BURUN BOT
Sırala:

Sivri Burun Bot Modelleri

SİYAH GERÇEK DERİ NWPIRHANA Bot TABA GERÇEK DERİ NWPIRHANA Bot

NWPIRHANA Sivri Burun Bot

199,00TL 549,00TL
BORDO GERÇEK SÜET NWTAILYA Bot HAKİ GERÇEK SÜET NWTAILYA Bot SİYAH GERÇEK SÜET NWTAILYA Bot

NWTAILYA Sivri Burun Bot

199,00TL 629,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWTANESHA Bot

NWTANESHA Sivri Burun Bot

199,00TL 629,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWPIRHANA Bot BORDO GERÇEK SÜET NWPIRHANA Bot

NWPIRHANA Sivri Burun Bot

199,00TL 549,00TL
SİYAH SÜET ve KUMAŞ NWEADDA3 Bot

NWEADDA3 Sivri Burun Bot

229,00TL 459,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWACESSO Bot GRİ GERÇEK SÜET NWACESSO Bot

NWACESSO Sivri Burun Bot

179,00TL - 189,00TL 529,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ VE SÜET THISISITO Bot

THISISITO Sivri Burun Bot

169,00TL 499,00TL
GÜMÜŞ/KREM/SİYAH GERÇEK DERİ AKYARISOL Bot

AKYARISOL Sivri Burun Bot

199,00TL 529,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWLATEERI Bot TABA GERÇEK SÜET NWLATEERI Bot

NWLATEERI Sivri Burun Bot

199,00TL 739,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWLADIVINA Bot

NWLADIVINA Sivri Burun Bot

199,00TL 629,00TL
SİYAH KADİFE NWLADIVINA2 Bot

NWLADIVINA2 Sivri Burun Bot

169,00TL 629,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWTOPPLE Bot

NWTOPPLE Sivri Burun Bot

239,00TL 799,00TL
TABA/SİYAH GERÇEK DERİ ve SÜET NWCEDAR Bot NATÜREL GERÇEK SÜET NWCEDAR Bot

NWCEDAR Sivri Burun Bot

229,00TL 729,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWCEDAR Bot

NWCEDAR Sivri Burun Bot

229,00TL 729,00TL
KAHVE GERÇEK DERİ NWTABATA Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWTABATA Bot

NWTABATA Sivri Burun Bot

139,00TL 649,00TL
AÇIK KAHVE GERÇEK DERİ NWDAWIN Bot SİYAH GERÇEK DERİ NWDAWIN Bot

NWDAWIN Sivri Burun Bot

139,00TL 789,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET EACASANDRI Bot

EACASANDRI Sivri Burun Bot

139,00TL 879,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWSHEELAH Bot

NWSHEELAH Sivri Burun Bot

139,00TL 549,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ NWSHEELAH Bot

NWSHEELAH Sivri Burun Bot

139,00TL 549,00TL
SİYAH GERÇEK DERİ 15KNWGAWKER Bot KAHVE GERÇEK DERİ 15KNWGAWKER Bot

15KNWGAWKER Sivri Burun Bot

139,00TL 399,00TL
SİYAH DERİ ve SUNİ DERİ AKYEPPY Bot

AKYEPPY Sivri Burun Bot

99,00TL 429,00TL
SİYAH GERÇEK SÜET NWEMILEE Bot

NWEMILEE Sivri Burun Bot

139,00TL 589,00TL

Kış şıklığı ve zarafeti öldüremez, çünkü sivri burunlu botlar var.

Şunu söylersek, herhalde duygulara tercüman olmuş olacağız. “Kışın kombin yapmak, hem kendimizi soğuktan korumak ve hem de şık ve zarif görünmek, yaz aylarındaki kadar kolay değil.” Böyle düşünen çok önemli bir kitle olduğunu biliyoruz ve hazır olun, bu düşünce kalıplarını yıkmaya geliyoruz.
Yaz aylarında giyinmek daha kolaydır. Çünkü daha az parça kullanırız. Daha hafif giyiniriz. Özellikle biz kadınlar için kendini daha kadınsı hissetmek, feminen kombinler yapmak, sevdiğimiz en canlı renkleri, en güzel desenleri üzerimizde taşımak hem kolaydır, hem de içten gelir. Ancak mevsim kış olunca, işler biraz zorlaşır. Daha çok şey giymemiz gerekir ve onları birbirlerine uygun bir şekilde kombine etmek biraz uğraş gerektirir. Gömlekler, kazaklar, hırkalar, montlar, kabanlar, mantolar, eldivenler, şapkalar... Pantolonlar, etekler, çoraplar... Aslında o kadar da zor değil. Hatta zevkli bile olabilir. Biz yeter ki başka türlü bakmaya, başka türlü düşünmeye çalışalım.
Kışlık ayakkabı da bu kombinin en önemli parçası. Hatta en kritiği bile diyebiliriz. Malum, kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutabilmek çok önemli. Özellikle kadın sağlığı için, ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunu her kadın bilir. Üşümüş, biraz fazla uzun süre soğuğa maruz kalmış ayaklar, bizim için sancılı günlerin habercisi olabiliyor. Tamam, ayakları sıcak tutacağız. O zaman haydi en kalın, en pofuduk botları ya da çizmeleri alalım.
Keşke hayat böyle olabilse. Mesela o pofuduk botlarla işe gidebilsek, toplantıya girebilsek, sunumlar yapabilsek ve bütün ciddiyetimizle önemli fikirler ya da kararlar açıklarken, onlar da bizim karizmamızı çizmeden durabilseler. Pekala, madem bu botları ya da çizmeleri, hafta sonları haricinde giyecek alan bulamıyoruz kendimize, o zaman ne yapacağız? O soğuk, yağmurlu ve hatta belki karlı günlerde stiletto mu kullanacağız?
Elbette hayır. Size hem ihtiyaç duyduğunuz şıklığı ve karizmayı sunacak, hem de ayaklarınızı soğuk havalardan koruyabilecek sivri burunlu botlar varken, neyse ki çaresiz değilsiniz. Hatta söz konusu sivri burunlu bot seçenekleri olduğunda pek çok da alternatife sahipsiniz. Belki o gün çok ‘cool’ giyinmek istiyorsunuz, hemen tam da size göre bir sivri burunlu, kısa konçlu, güçlü topuklu bir sivri burunlu bot seçebilirsiniz. Ya da klasik şeyler giydiniz belki, bu yüzden daha klasik bir şeye ihtiyacınız var. O zaman hemen topuklu, hatta sivri topuklu bir sivri burunlu bot kullanabilirsiniz.
Sivri burunlu botlar, size birbirinden farklı bir çok tarzda kombin yapma imkanı sunar. Çünkü bugün bir sivri burunlu bot dediğinizde sayamayacağımız kadar çok çeşitlilikte seçenek var. Bunların neye göre seçip, nasıl kombine edebileceğimiz ise tamamen bizim gireceğimiz ortama ve o ortamda bırakmak isteyeceğimiz izlenime bağlı. İsterseniz, bu tarzların belli başlılarına ve onlarda ne tarz da kombinler yapabileceğimize birlikte bir bakalım.
Kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botlar:
Eğer o gün biraz daha ‘casual’ görünmek istiyorsanız, en ciddi ortamda bile ben kendi tarzımı özgüvenle sergilemek isterim diyorsanız, kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botları tercih etmenizden daha doğal bir şey olamaz. Çünkü bu modelleri seçmek demek, klasik giyim anlayışına biraz baş kaldırmak, kadın giyim konusunda tabuları yıkmak, alışıla gelmiş kıyafet kurallarını devre dışı bırakmak demek. Bunu yapmak da bir kadın için hem tarzına hem de kendine yeterince güvendiğinin önemli göstergelerinden biri. Kısa ve kalın topuklu sivri burunlu botlar bize biraz da ‘country’ bir görünüm kazandıracak. Kendisi çok güçlü olan bu botları yine son derece güçlü parçalarla bütünleştirebileceğiniz gibi, tam tersine hafif ve feminen giysilerle, mesela çiçekli etekler ya da elbiselerle kombine ederek, sıra dışı bir tarz yakalamanız mümkün.
Sivri topuklu, sivri burunlu botlar:
Hayatta sivrilmekten hiçbir zaman korkmayan kadınlardansanız, bu tarz size hiç de yabancı değildir. Sivri topuk zaten feminen tarzın en belirgin işaretlerinden biridir. Şimdi buna bir de sivri burunu ekleyin. Bir kadını daha iddialı bir görünümde bulmak gerçekten zor. Mevsim kış olabilir. Hava soğuk olabilir. Yürümek her zamankinden daha zor olabilir. Ama biz kadınlar, içimizden her şeye meydan okuyan o feminen ruh çıktığında, herhangi bir engel tanımayız. Sivri topuklu sivri burunlu bot modellerini hem feminen kombinlerle hem de başa kombinleri feminenleştirmek için kullanabiliriz. Bizi kaldıran, uzatan, bastığımız yeri titreten sivri topuklar, birde burnun sivri bir form almasıyla ortaya son derece keskin bir kadınsılık çıkarır. Bunu ayakkabılarda çok kullandık, biliyoruz. Şimdi aynısını botlarla da yapabiliyoruz. Siz o ‘maskulen’ denim pantolonları bir de sivri topuklu ve sivri burunlu botlarla bir görün.
Dolgu topuklu, sivri burunlu botlar:
Topuklu ayakkabılar gibi topuklu botlarda kadınların hem şık hem de biraz daha uzun görünmek gibi iki önemli ihtiyacına karşılık veriyor. Dolayısı ile kadın modasının ve tabii ki ayakkabı dolabının önemli bir kısmını topuklu ayakkabılar ve botlar oluşturuyor. Son yıllarda bu topuklu grubunun içerisinde önemli bir kategori baş gösterdi. Sürekli topuklu giyen kadınlara rahat bir mola mı dersiniz, yoksa yeni başlayanlar için topuklu modeller mi dersiniz, bilemiyoruz ama, dolgu topuk son dönemin en önemli icatlarından biri ve sivri burunlu botlarda da uygulanarak bize yeni bir kullanım alanı açıyorlar. Ayakkabılarda ve özellikle yazlık modellerde kendine önemli bir yer açan dolgu topuklar, botlarda sanki daha gizli görünüyorlar. Öyle ki, bazı uygulamalarında dışarıdan bakıldığında sanki düz bir bot giyilmiş gibi görünüyor. Nereden bakarsak bakalım, iyi görünüyorlar ve bizim için de son derece konforlu bir şıklık seçeneği oluşturuyorlar.  Üstelik sivri burunlu ve dolgu topuklu botlar kışlık kombinlerinizin tamamıyla uyum sağlayabilme özelliğine sahipler.